Эфирное масло лаванды Physalis BIO промежуточного уровня

Suplement diety.

Эфирное масло лаванды Physalis BIO промежуточного уровняЭфирное масло лаванды Physalis BIO промежуточного уровня
BIO
pojemność netto

pojemność netto

10 ml

data przydatności

expiry date:

2031-03-30

pojemność

cena za litr

2 638,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5412360018727

5412360018727

price: 26,38 zł

26.38 PLN 2031-03-30 NewCondition

olej z lawendy wąskolistnej i szerokolistnej* 100% (*składniki ekologiczne)


Suplement diety.


Preparation and use:

Doustnie: raz dziennie, od 1 do 2 kropli. Należy przyjmować rozcieńczony w łyżce miodu lub w naparze ziołowym.
Skóra (masaż, kąpiel): 1 do 2 kropli na 10 ml oleju roślinnego.
Aromatyzowanie powietrza: 5 do 10 kropli według osobistych preferencji i ielkości pokoju.


Physalis Эфирное масло Physalis Эфирное масло
Эко чайного дерева физалиса 10 ml
2 852,00zł/l

price: 28,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-07-30
Physalis Эфирное масло Physalis Эфирное масло
гвоздики физалиса БИО 10 ml
3 279,00zł/l

price: 32,79 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-12-30
Nivea крем Nivea крем
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziajka крем для Ziaja Ziajka крем для
подростков от 1 дня возрасте ухода для детей и от рождения 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Nivea Nivea Soft
крем Интенсивно увлажняющий 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Гель для мытья Hipp Гель для мытья
тела и волос Hipp от рождения 400 ml
62,48zł/l

price: 24,99 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
сочная малина с гибискусом Сахарный скраб для тела, 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5