классические гигиенические салфетки 8 ночные

Always Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
классические гигиенические салфетки 8 ночныеклассические гигиенические салфетки 8 ночные
masa netto

masa netto

8 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,79 zł / szt.

kraj

Country of origin

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4015400260837

4015400260837

price: 6,32 zł

6.32 PLN NewCondition
Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
Features:Podpaski higieniczne z miękkim wkładem ochronnym, Ochrona przed przeciekaniem z każdej strony, Ultrachłonny wkład na obfite krwawienie, Miękka powłoczka zwiększa komfort noszenia, Ze skrzydełkami, które utrzymują podpaskę na miejscu, Zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, Pakowane pojedynczo, abyś zawsze mogła mieć je przy sobie, Szersze z tyłu, w porównaniu z Always Maxi Normal
Safety warning:Not Applicable
brand:Always
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Ukraina
Producer's address:Procter & Gamble Service Gmbh, 65823 Schwalbach am Taunus
Ziaja интима Ziaja интима
персик интимной гигиены для мытья 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja сливочный Ziaja сливочный
гигиены с молочной кислотой защитной жидкость для интимной 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Naturella классические Naturella классические
гигиенические салфетки с сливочным лосьон с ромашкой Maxi ароматы ночь экономики 16 szt.

price: 10,71 zł

PLN
1
3
Organyc Organyc Organyc Organyc
гигиены с ромашкой естественно интимное мыть 250 ml
143,96zł/l

price: 35,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-30
Ziaja Ziaja крем Ziaja Ziaja крем
гигиены защитной молочной кислоты жидкость для интимной 500 ml
27,78zł/l

price: 13,89 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-07-30
Ziaja Ziaja крем Ziaja Ziaja крем
гигиены лактобионовых кислот восстанавливающей успокаивающих жидкость для интимной 500 ml
27,56zł/l

price: 13,78 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-08-30
Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
гигиены салфетки для интимной 20 szt.

price: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

price: 12,36 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-09-30
Always Классический Always Классический
санитарно нормально 4 капли 10 szt.

price: 6,30 zł

PLN
1
8
Always Maxi Always Maxi
классические 5 капель гигиенические салфетки 9 szt.

price: 6,31 zł

PLN
1
6
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5