соус порошок идея для ... курица с грибами , 38 г

Winiary
42соус порошок идея для ... курица с грибами , 38 г
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to klasyka domowej kuchni – kremowy sos z pieczarkowym aromatem, który idealnie łączy się z mięsem, kaszą, ryżem lub makaronem. Mieszanka powstała z suszonych składników: warzyw, grzybów i ziół, które zostały zebrane w szczycie sezonu i zachowały pełnię smaku. Dzięki temu w kilkanaście minut przygotujesz sycący, domowy obiad bez skomplikowanych przepisów. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby powstał gładki, pieczarkowy sos. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to: • Kremowy sos o intensywnym aromacie pieczarek • Naturalny smak suszonych warzyw, grzybów i ziół • Prosty sposób na szybki domowy obiad • Doskonały do ziemniaków, makaronu, ryżu lub kaszy
соус порошок идея для ... курица с грибами , 38 гсоус порошок идея для ... курица с грибами , 38 г
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

111,05 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613030406686

7613030406686

price: 4,22 zł

4.22 PLN 2027-01-30 NewCondition
suszone warzywa 49,4 % (cebula*, czosnek*), skrobia ziemniaczana*, sól, mąka pszenna*, olej palmowy, aromaty, przyprawy*, cukier*, zioła*, suszona pieczarka* 0,8 %, skrobia kukurydziana*, zagęszczony sok z pieczarki* 0,6 %, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna348 kJ
Wartość energetyczna83 kcal
Tłuszcz3,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany2,7 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik0,6 g
Białko10,2 g
Sól0,43 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to klasyka domowej kuchni – kremowy sos z pieczarkowym aromatem, który idealnie łączy się z mięsem, kaszą, ryżem lub makaronem. Mieszanka powstała z suszonych składników: warzyw, grzybów i ziół, które zostały zebrane w szczycie sezonu i zachowały pełnię smaku. Dzięki temu w kilkanaście minut przygotujesz sycący, domowy obiad bez skomplikowanych przepisów. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby powstał gładki, pieczarkowy sos. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to: • Kremowy sos o intensywnym aromacie pieczarek • Naturalny smak suszonych warzyw, grzybów i ziół • Prosty sposób na szybki domowy obiad • Doskonały do ziemniaków, makaronu, ryżu lub kaszy
Features:po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Kompozycja do przygotowania dania. Kurczak w sosie z pieczarkami.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Lista Zakupów - 500 g piersi z kurczaka - 200 ml śmietanki 12 % - 250 g pieczarek Sposób przyrządzenia: 20 min., 4 porcje 1. Mięso i pieczarki pokrój w cienkie paseczki i podsmaż razem na gorącym oleju. 2. Zawartość torebki dokładnie wymieszaj z 200 ml śmietanki (12 %) i 200 ml zimnej wody. 3. Dodaj do mięsa z pieczarkami. Zagotuj ciągle mieszając. 4. Duś pod przykryciem na małym ogniu przez 5 minut, od czasu do czasu mieszając.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    красного борща кружка порошкового 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
    с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-05-30
    Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
    куриного золотой мягкий приготовления порошок 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-08-30
    Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
    сыр с травами 61 g
    49,02zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-05-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    сливочном соусе - трава , 30 г идея для ... курица в 30 g
    148,67zł/kg

    price: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-05-30
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-05-30
    Winiary приправы для Winiary приправы для
    супов . 210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary лимонного Winiary лимонного
    желе 71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary майонез Winiary майонез
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5