Виняры идея ... Спагетти Карбонара 34 г

Winiary
21Виняры идея ... Спагетти Карбонара 34 г
WINIARY Pomysł na… Spaghetti carbonara to prosty sposób na kremowe, włoskie danie prosto z Twojej kuchni. Aksamitny, serowy sos z nutą wędzonego boczku otuli makaron spaghetti i przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotowanie jest banalnie proste - gotowe danie dla całej rodziny wyczarujesz w około 20 minut. WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Aksamitny, serowy sos w klasycznym stylu carbonara • Z wyraźną nutą wędzonego boczku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowe danie dla 4 osób w około 20 minut Sięgnij po Pomysł na… Spaghetti carbonara od WINIARY i poczuj włoski smak przy rodzinnym stole!
Виняры идея ... Спагетти Карбонара 34 гВиняры идея ... Спагетти Карбонара 34 г
masa netto

masa netto

34 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

124,12 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613034834294

7613034834294

price: 4,22 zł

4.22 PLN 2027-02-28 NewCondition
odtłuszczone mleko w proszku*, skrobia ziemniaczana*, ser w proszku 23,0 % (z mleka), sól, wędzony tłuszcz wieprzowy*, aromaty (z mlekiem), serwatka w proszku (z mleka), cukier*, liść pietruszki*, przyprawy*, oliwa z oliwek*, mąka pszenna*, żółtko jaja w proszku*, aromat dymu wędzarniczego, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna1002 kJ
Wartość energetyczna238 kcal
Tłuszcz6,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany35,3 g
w tym cukry1,6 g
Błonnik1,3 g
Białko8,1 g
Sól1,1 g
* RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Pomysł na… Spaghetti carbonara to prosty sposób na kremowe, włoskie danie prosto z Twojej kuchni. Aksamitny, serowy sos z nutą wędzonego boczku otuli makaron spaghetti i przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotowanie jest banalnie proste - gotowe danie dla całej rodziny wyczarujesz w około 20 minut. WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Aksamitny, serowy sos w klasycznym stylu carbonara • Z wyraźną nutą wędzonego boczku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowe danie dla 4 osób w około 20 minut Sięgnij po Pomysł na… Spaghetti carbonara od WINIARY i poczuj włoski smak przy rodzinnym stole!
Features:po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Kompozycja do przygotowania dania Spaghetti Carbonara.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Lista Zakupów - 100 g boczku - 150 ml śmietanki (12 %) - 300 g makaronu spaghetti Sposób przyrządzenia: 20 min., 4 porcje 1. Makaron ugotuj w osolonej wodzie na sposób al dente. 2. Zawartość opakowania rozprowadź w 150 ml śmietanki 12 % i 150 ml zimnej wody. 3. Na dużej patelni (Ø 25 cm) podsmaż wędzony boczek, wlej Pomysł na..., dodaj ugotowany makaron, całość zagotuj. 4. Gotuj na małym ogniu przez około 2 minuty, od czasu do czasu mieszając.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    красного борща кружка порошкового 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
    с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
    куриного золотой мягкий приготовления порошок 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-08-30
    Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
    сыр с травами 61 g
    49,02zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-05-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    сливочном соусе - трава , 30 г идея для ... курица в 30 g
    148,67zł/kg

    price: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-05-30
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-05-30
    Winiary приправы для Winiary приправы для
    супов . 210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary лимонного Winiary лимонного
    желе 71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary майонез Winiary майонез
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5