Идея ... картофеля запеканка с колбасой и луком

Winiary
45
jeszcze nie robiłam ale myślę ę będzie pychaИдея ... картофеля запеканка с колбасой и луком
44Идея ... картофеля запеканка с колбасой и луком
Идея ... картофеля запеканка с колбасой и лукомИдея ... картофеля запеканка с колбасой и луком
masa netto

masa netto

41 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

104,88 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613032386689

7613032386689

price: 4,30 zł

4.30 PLN 2027-03-30 NewCondition
mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, śmietanka w proszku* (z mleka), skrobia kukurydziana*, aromaty (z pszenicą), sól, suszone warzywa (czosnek*, cebula*), przyprawy (pieprz czarny*, gałka muszkatołowa*, kminek*, kurkuma*), wędzony tłuszcz wieprzowy*, zioła (majeranek*, liść pietruszki*), cukier*, aromat dymu wędzarniczego, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna433 kJ
Wartość energetyczna103 kcal
Tłuszcz4,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany11,3 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik0,9 g
Białko4,8 g
Sól0,75 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
obiad na każdą kieszeń, po prostu dobre!
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Kompozycja do przygotowania dania. Sycąca zapiekanka z kiełbasą.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Recipes:Lista Zakupów - 600 g obranych ziemniaków - 250 g kiełbasy - 1 duża cebula - 100 ml kwaśnej śmietany 12 % 50 min., 4 porcje Sposób przyrządzania: 1. Kiełbasę pokrój w półksiężyce. Cebulę obierz, pokrój w półplasterki i zeszklij na oleju. Obrane ziemniaki pokrój w cienkie plasterki grubości około 3-4 mm. 2. Żaroodporne naczynie wysmaruj tłuszczem i ułóż na przemian ziemniaki, cebulę i kiełbasę w dwie warstwy w tej samej kolejności, wynoszące łącznie około 3 cm. 3. Zawartość opakowania dobrze wymieszaj z 200 ml zimnej wody oraz 100 ml kwaśnej śmietany 12 %. Zalej warstwy w naczyniu. Nie przykrywaj. Opcjonalnie możesz posypać zapiekankę tartym serem. 4. Wstaw do piekarnika nagrzanego do 200 °C (bez termoobiegu, funkcja „od dołu") i piecz 50 minut.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Murawska , 2025-09-23 10:19:32jeszcze nie robiłam ale myślę ę będzie pycha



Knorr Кнорр Фикс Knorr Кнорр Фикс
Спагетти Болоньезе 41 g
102,44zł/kg

price: 4,20 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-07-30
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
куриного золотой мягкий приготовления порошок 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
сыр с травами 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Winiary пудинг с Winiary пудинг с
сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary майонез Winiary майонез
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5