Гербапол.Чайный сад.Чай из шиповника

Herbapol
52Гербапол.Чайный сад.Чай из шиповника
- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Гербапол.Чайный сад.Чай из шиповникаГербапол.Чайный сад.Чай из шиповника
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

expiry date:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

0,29 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956000640

5900956000640

price: 5,89 zł

5.89 PLN 2028-02-28 NewCondition
Herbapol Herbapol
шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30

owoc dzikiej róży (66%), kwiat hibiskusa, owoc bzu czarnego, owoc tarniny


Wartości odżywcze (%)100 ml naparu
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Features:100% natury z dużych kawałków owoców
brand:Herbapol
Legally regulated product name:Herbatka owocowo-ziołowa.
Other information:Zawartość netto: (20 saszetek x 3,5 g)
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Польский чай с ромашкой 20 torebek

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2028-06-30
    Posti травяные чай 20 Posti травяные чай 20
    пакетиков ромашки 20 szt.

    price: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-30
    Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
    бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
    Буш Африканский красный чай 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-26
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    фенхеля Польский травяной чай из 20 torebek

    price: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2028-05-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    шалфеем Польский травяной чай с 20 torebek

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2028-07-31
    Apotheke Органический Apotheke Органический
    фенхеля чай для детей 20 мешков 2g после 4-го месяца 20 g
    381,00zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-03-01
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    фруктовый сироп аронии 420 ml
    20,40zł/l

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol фрукты Herbapol фрукты
    цветков липы малиновый сироп кладовая с 420 ml
    19,81zł/l

    price: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    смородины фруктовый сироп черной 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Herbapol Фрукты Herbapol Фрукты
    кладовая вишневый сироп 420 ml
    20,02zł/l

    price: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    фрукты клубничный сироп 420 ml
    20,19zł/l

    price: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol фрукты Herbapol фрукты
    малиновый сироп кладовая 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-08-30
    Herbapol фруктовый Herbapol фруктовый
    сироп , лимонный кладовая 420 ml
    20,02zł/l

    price: 8,41 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-11-30
    Herbapol киви сироп Herbapol киви сироп
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5