Цикорий Гороховый суп

Cykoria
49Цикорий Гороховый суп
Цикорий Гороховый супЦикорий Гороховый суп
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

32,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288001193

5900288001193

price: 2,24 zł

2.24 PLN 2028-05-30 NewCondition
mąka grochowa 47,5 %, maltodekstryna, mąka pszenna, sól, mleko w proszku odtłuszczone (zawiera laktozę), tłuszcz palmowy, tłuszcz wieprzowy wędzony z ekstraktem rozmarynu, warzywa suszone (ziemniaki, czosnek, chrzan), sól wędzona, cukier, przyprawy (pieprz czarny, kolendra, gorczyca, kurkuma), aromaty (zawierają soję oraz seler), ekstrakt drożdżowy, majeranek
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna181 kJ
Wartość energetyczna43 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany7,6 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik0,6 g
Białko1,5 g
Sól0,88 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 sugerowanych porcji produktu.

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
polecamy podawać: z kiełbasą, z ziemniakami, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Zupa grochowa w proszku.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
    куриного золотой мягкий приготовления порошок 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-08-30
    Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
    мягкий цыпленок приготовления пудры 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-30
    Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
    курица карри острый приготовления порошок 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-08-30
    Vifon VIFON суп Vifon VIFON суп
    пряный куриный мега резкий быстрого приготовления 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-06-30
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    красного борща кружка порошкового 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
    лимонная кислота 20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria свекольник Cykoria свекольник
    быстрое 60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
    приготовления Чизкейк быстрого 190 g
    36,79zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5