Макароны Чанецкого 5 яиц, свернутая лента

Czaniecki
Макароны Чанецкого 5 яиц, свернутая лентаМакароны Чанецкого 5 яиц, свернутая лента
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2031-06-30

pojemność

cena za kilogram

20,72 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000400

5901841000400

price: 10,36 zł

buy 6 szt. for 10.21 zł/szt
10.36 PLN 2031-06-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 9 minut
brand:Czaniecki
About the brand:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Legally regulated product name:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Storage:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
Чанецкого 5 яиц гнездо 1 500 g
20,86zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
14
expiry date
2031-04-30
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
накрученная нить Чанецкого 5 яиц, 500 g
20,68zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
19
expiry date
2031-07-30
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
накрученная нить Чанецкого 5 яиц, 500 g
20,60zł/kg

price: 10,30 zł

PLN
1
20
expiry date 2031-05-30
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
Чанецкого 5 яичное гнездо 2 500 g
20,96zł/kg

price: 10,48 zł

PLN
1
15
expiry date 2031-06-30
Melissa Primo Gusto лапша Melissa Primo Gusto лапша
лазаньи 500 g
15,52zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-01-22
Melissa Не Спагетти Melissa Не Спагетти
макароны примы смак не 6 500 g
10,80zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-04-03
Alce Nero Alce Nero
крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
риса Чанецкого 5 яиц в форме 250 g
21,16zł/kg

price: 5,29 zł

PLN
1
4
expiry date 2031-02-28
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
бантик Чанецкого, 5 яиц, маленький 250 g
21,44zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
15
expiry date
2030-12-30
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
Чанецкого, 5 яиц. 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2031-02-20
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
5 яиц Чанецкого с буравчиками из 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
8
expiry date 2031-06-30
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
Czaniecki Рулонная лента, 5 яиц 250 g
22,28zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
12
expiry date 2030-11-11
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
скорлупе Чанецкого в 5 яичной 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
13
expiry date 2031-01-31
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
10
expiry date
2031-01-30
Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
накрученная нить Чанецкого 5 яиц, 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2031-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5