Флорпак Лещинный орех

Florpak
55
Bardzo smaczne orzeszki, duże i pachnące orzechami :)Флорпак Лещинный орех
53Флорпак Лещинный орех
Флорпак Лещинный орехФлорпак Лещинный орех
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

135,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931701651

5901931701651

price: 20,29 zł

20.29 PLN 2027-05-31 NewCondition

Orzech laskowy.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Mariola , 2021-03-16 15:17:19Bardzo smaczne orzeszki, duże i pachnące orzechami :)



Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
очищенные фисташки 150 g
285,13zł/kg

price: 42,77 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Фундук 100 g
171,50zł/kg

price: 17,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-30
Sante Sante Фундук Sante Sante Фундук
100 g
112,70zł/kg

price: 11,27 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-01-21
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Фундук 350 g
153,71zł/kg

price: 53,80 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
фундук бланшированный жареный 350 g
154,91zł/kg

price: 54,22 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-12
Bakalland Bakalland фундук Bakalland Bakalland фундук
expiry date 2027-01-30
Bakalland Bakalland Bakalland Bakalland
кокосовой стружкой 100 g
55,00zł/kg

price: 5,50 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-08-30
Florpak красная Florpak красная
фасоль в мешок FLORPAK 400г 500 g
12,64zł/kg

price: 6,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
белая Равномерное 500 g
18,54zł/kg

price: 9,27 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-05-30
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
Гиганты 450 g
23,38zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-30
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
гиганты Средний 450 g
21,36zł/kg

price: 9,61 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-06-30
Florpak FLORPAK красной Florpak FLORPAK красной
чечевицы 500 g
16,38zł/kg

price: 8,19 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-06-30
Florpak FLORPAK зеленой Florpak FLORPAK зеленой
чечевицы 500 g
14,30zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-31
Florpak FLORPAK Суп Florpak FLORPAK Суп
греческий 400 g
19,33zł/kg

price: 7,73 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5