Alb Gold Pasta Dinos для детей БИО

Alb Gold
54Alb Gold Pasta Dinos для детей БИО

Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.

Alb Gold Pasta Dinos для детей БИОAlb Gold Pasta Dinos для детей БИО
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-11

pojemność

cena za kilogram

26,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018722302599

4018722302599

price: 7,86 zł

7.86 PLN 2028-05-11 NewCondition

semolina z pszenicy durum* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Alb Gold Alb Gold Pasta Farm Alb Gold Alb Gold Pasta Farm
    для детей БИО 300 g
    26,63zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-27
    Alb Gold Alb Gold Pasta Safari Alb Gold Alb Gold Pasta Safari
    для детей BIO 300 g
    27,57zł/kg

    price: 8,27 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-03-31
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    27,47zł/kg

    price: 8,24 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-07-23
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    26,17zł/kg

    price: 7,85 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-03
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    27,73zł/kg

    price: 8,32 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-03
    Fruchtbar Fruchtbar Паста Fruchtbar Fruchtbar Паста
    Помидоры и шпинат БИО из твердых сортов пшеницы после 11-го месяца 300 g
    42,23zł/kg

    price: 12,67 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-08-27
    Lubella Любелла паста Lubella Любелла паста
    Кокардки (Фарфалле) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Перья пасты Lubella Перья пасты
    Lubella (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Alb Gold Альб-Голд БИО Alb Gold Альб-Голд БИО
    паста полба 500 g
    26,28zł/kg

    price: 13,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-23
    Alb Gold Альб Голд, Alb Gold Альб Голд,
    БИО гречка, гречневая паста 250 g
    49,44zł/kg

    price: 12,36 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-11-29
    Alb Gold Alb Gold BIO Alb Gold Alb Gold BIO
    непросеянной муки пенне рисовая лапша из 250 g
    44,84zł/kg

    price: 11,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-15
    Alb Gold Спагетти с Alb Gold Спагетти с
    глютена. гречкой Alb Gold. БИО без 500 g
    33,48zł/kg

    price: 16,74 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-04-18
    Alb Gold Макаронные Alb Gold Макаронные
    спагетти BIO без глютена изделия Alb Gold Corn - рисовые 500 g
    27,40zł/kg

    price: 13,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-04-14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5