Bio Planet Сушеные ягоды годжи БИО

Bio Planet
51Bio Planet Сушеные ягоды годжи БИО
Bio Planet Сушеные ягоды годжи БИОBio Planet Сушеные ягоды годжи БИО
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-04

pojemność

cena za kilogram

105,90 zł / kg

kraj

Country of origin

Chiny

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667861

5907814667861

price: 10,59 zł

10.59 PLN 2027-07-04 NewCondition
ekologiczne jagody goji suszone 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia1412 kJ / 334 kcal
Tłuszcz3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany61 g
w tym cukry51 g
Błonnik6,8 g
Białko12 g
Sól0,4 g

Dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące powinny zachować szczególną ostrożność.
brand:Bio Planet
Legally regulated product name:Jagody goji suszone.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo spoza UE
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Zalecane spożycie jagód od 10 do 20 g dziennie.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Chiny
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet Inca Bio Planet Bio Planet Inca
    Ягоды сушеные BIO 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-26
    Bakalland фиников без Bakalland фиников без
    expiry date 2027-10-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Засахаренный имбирь 100 g
    72,90zł/kg

    price: 7,29 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-24
    Bio Planet Кольца из Bio Planet Кольца из
    сушеного яблока Bio Planet BIO 100 g
    158,40zł/kg

    price: 15,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-16
    Bio Planet Кольца Bio Planet Кольца
    сушеного ананаса Bio Planet BIO 100 g
    146,70zł/kg

    price: 14,67 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-02
    Bakalland Bakalland сушеной Bakalland Bakalland сушеной
    клюквы 100 g
    58,20zł/kg

    price: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe
    100 g
    37,20zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-11-30
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Сушеные ягоды годжи БИО 250 g
    86,64zł/kg

    price: 21,66 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-01-10
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5