Bio Planet Сушеные ягоды годжи БИО

Bio Planet

Ekologiczne jagody goji są jednym z najbardziej odżywczych produktów na świecie. Mogą być spożywane zarówno na surowo, jak również stanowić dodatek do porannej owsianki, kompotu, ciast, deserów oraz z gorącą wodą (jako herbata ziołowa).

Bio Planet Сушеные ягоды годжи БИОBio Planet Сушеные ягоды годжи БИО
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-10

pojemność

cena za kilogram

86,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667960

5907814667960

price: 21,66 zł

21.66 PLN 2028-01-10 NewCondition

jagody goji suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1552 kJ / 367 kcal
Tłuszcz - 3,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 68 g
w tym cukry - 17 g
Białko - 12 g
Sól - 0,06 g


Ekologiczne jagody goji są jednym z najbardziej odżywczych produktów na świecie. Mogą być spożywane zarówno na surowo, jak również stanowić dodatek do porannej owsianki, kompotu, ciast, deserów oraz z gorącą wodą (jako herbata ziołowa).


brand:

Bio Planet


Preparation and use:

Zalecane spożycie jagód od 10 do 20 g dziennie. Dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące powinny zachować szczególną ostrożność.


Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
сушеная белая шелковица BIO 250 g
103,96zł/kg

price: 25,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-06
Florpak FLORPAK сушеной Florpak FLORPAK сушеной
клюквы 250 g
51,96zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Florpak FLORPAK Figa сушат Florpak FLORPAK Figa сушат
250 g
43,96zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Сушеные ягоды годжи БИО 100 g
105,90zł/kg

price: 10,59 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-04
Cocoa Инков ягоды в Cocoa Инков ягоды в
сыром шоколада био 70 g
246,29zł/kg

price: 17,24 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-16
Cocoa Ягоды годжи Cocoa Ягоды годжи
шоколаде какао в сыром органическом 70 g
249,57zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-09
Bio Planet Bio Planet Inca Bio Planet Bio Planet Inca
Ягоды сушеные BIO 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-26
Sante Sante Сокровища Sante Sante Сокровища
Ягоды Годжи Земли 150 g
94,33zł/kg

price: 14,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-06
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5