Bio Planet Клюква, сушеная нарезанная, несладкая, БИО

Bio Planet

Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych.

Bio Planet Клюква, сушеная нарезанная, несладкая, БИО Bio Planet Клюква, сушеная нарезанная, несладкая, БИО
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-23

pojemność

cena za kilogram

158,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900365802

5903900365802

price: 15,84 zł

15.84 PLN 2027-08-23 NewCondition

żurawina* suszona cięta (69%), rozpuszczalny błonnik z tapioki* (24%), substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna*, olej słonecznikowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna 1004 kJ / 424 kcal
Tłuszcz - 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 32 g
w tym cukry - 4,3 g
Błonnik - 51 g
Białko - 0,6 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych.


Bakalland фиников без Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Засахаренный имбирь 100 g
72,90zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-24
Bio Planet Кольца из Bio Planet Кольца из
сушеного яблока Bio Planet BIO 100 g
158,40zł/kg

price: 15,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-16
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Сушеные ягоды годжи БИО 100 g
105,90zł/kg

price: 10,59 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-04
Bio Planet Кольца Bio Planet Кольца
сушеного ананаса Bio Planet BIO 100 g
146,70zł/kg

price: 14,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-02
Bio Planet Bio Planet Inca Bio Planet Bio Planet Inca
Ягоды сушеные BIO 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-26
Bakalland Bakalland сушеной Bakalland Bakalland сушеной
клюквы 100 g
58,20zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 400 g
85,53zł/kg

price: 34,21 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5