Bio Planet Amarantus расширенная БИО

Bio Planet
52Bio Planet Amarantus расширенная БИО

Ekologiczny amarantus jest jedną z najstarszych i najbardziej pożywnych roślin (pseudozbóż) uprawianych na świecie. Amarantus ekspandowany (popping) jest gotowym produktem do bezpośredniego spożycia. Proponujemy jako wartościowy zagęszczacz do kotletów warzywnych i strączkowych lub jako panierka, także do pieczenia ciast i chleba. Może stanowić dodatek do musli lub posypkę do deserów i sałatek.

Bio Planet Amarantus расширенная БИОBio Planet Amarantus расширенная БИО
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

76,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814666529

5907814666529

price: 7,64 zł

7.64 PLN 2027-04-30 NewCondition

amarantus ekspandowany* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1879 kJ / 445 kcal
Tłuszcz - 5,9 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 76 g,
w tym cukry - 0 g
Białko - 17 g
Sól - 0 g


Ekologiczny amarantus jest jedną z najstarszych i najbardziej pożywnych roślin (pseudozbóż) uprawianych na świecie. Amarantus ekspandowany (popping) jest gotowym produktem do bezpośredniego spożycia. Proponujemy jako wartościowy zagęszczacz do kotletów warzywnych i strączkowych lub jako panierka, także do pieczenia ciast i chleba. Może stanowić dodatek do musli lub posypkę do deserów i sałatek.


brand:

Bio Planet


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Кокосовые Bio Planet Кокосовые
    дольки Bio Planet BIO 100 g
    68,10zł/kg

    price: 6,81 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-22
    Florpak FLORPAK сушеные Florpak FLORPAK сушеные
    овощи 100 g
    45,30zł/kg

    price: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet, Bio Planet Bio Planet,
    BIO
    Bio Planet, лиофилизированный порошок ягоды асаи БИО Bio Planet, лиофилизированный порошок ягоды асаи БИО
    ягоды асаи БИО лиофилизированный порошок 100 g
    369,90zł/kg

    price: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-13
    Melvit Melvit Черные Melvit Melvit Черные
    семена тмина 100 g
    65,60zł/kg

    price: 6,56 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-10-31
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    чертополох БИО зерно Природы Молочный 100 g
    94,30zł/kg

    price: 9,43 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-12-02
    Bio Planet Bio Planet
    500 g
    18,68zł/kg

    price: 9,34 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-04
    Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
    расширенная БИО 150 g
    64,93zł/kg

    price: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-11-30
    Bio Planet Bio Planet
    экологическая амарант 1 kg

    price: 18,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-04
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5