FLORPAK сушеные овощи

Florpak
55
Bardzo dobra przyprawa .FLORPAK сушеные овощи
43FLORPAK сушеные овощи

Warzywa są bogate w witaminy i minerały. 5-składnikowa mieszanka warzyw suszonych doskonale nadaje się jako dodatek do zup.

FLORPAK сушеные овощиFLORPAK сушеные овощи
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

45,30 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931700746

5901931700746

price: 4,53 zł

4.53 PLN 2027-04-30 NewCondition

Warzywa suszone w zmiennych proporcjach: marchew, cebula, pasternak, pietruszka, por.


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Information for allergy sufferers:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


Warzywa są bogate w witaminy i minerały. 5-składnikowa mieszanka warzyw suszonych doskonale nadaje się jako dodatek do zup.


brand:Florpak
Type of packaging:

Torebka foliowa.


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Return address:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-06-13 15:55:12Bardzo dobra przyprawa .



Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
расширенная БИО 100 g
76,40zł/kg

price: 7,64 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Кокосовые Bio Planet Кокосовые
дольки Bio Planet BIO 100 g
68,10zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-22
Bio Planet Bio Planet, Bio Planet Bio Planet,
BIO
Bio Planet, лиофилизированный порошок ягоды асаи БИО Bio Planet, лиофилизированный порошок ягоды асаи БИО
ягоды асаи БИО лиофилизированный порошок 100 g
369,90zł/kg

price: 36,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-13
Melvit Melvit Черные Melvit Melvit Черные
семена тмина 100 g
65,60zł/kg

price: 6,56 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-10-31
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
чертополох БИО зерно Природы Молочный 100 g
94,30zł/kg

price: 9,43 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-02
Florpak FLORPAK Суп Florpak FLORPAK Суп
греческий 400 g
19,33zł/kg

price: 7,73 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Florpak FLORPAK суп Florpak FLORPAK суп
expiry date 2027-12-31
Florpak FLORPAK суп Роман Florpak FLORPAK суп Роман
expiry date 2027-06-30
Florpak FLORPAK суп Staropolska Florpak FLORPAK суп Staropolska
expiry date 2028-12-31
Florpak FLORPAK Суп Florpak FLORPAK Суп
Средиземноморский 500 g
15,62zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-12-31
Florpak FLORPAK суп Wojnicka Florpak FLORPAK суп Wojnicka
expiry date
2028-12-31
Florpak красная Florpak красная
фасоль в мешок FLORPAK 400г 500 g
12,64zł/kg

price: 6,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
белая Равномерное 500 g
18,54zł/kg

price: 9,27 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-05-30
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
Гиганты 450 g
23,38zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-30
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
гиганты Средний 450 g
21,36zł/kg

price: 9,61 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5