FLORPAK суп Staropolska

Florpak
55
Dobra zupaFLORPAK суп Staropolska
52FLORPAK суп Staropolska

To smaczna mieszanka warzyw strączkowych, pszenicy obłuszczonej oraz warzyw suszonych. Jest łatwa w przygotowaniu i syta. Można doprawić do smaku aromatycznymi przyprawami, tj. majerankiem, kminkiem, posypać natką pietruszki, dodać kilka kropel oliwy z oliwek. Doskonała na każdą porę roku. Z tej mieszanki można też "wyczarować" pyszny pasztet.

Wypróbuj także inne nasze zupy:
śródziemnomorską, wojnicką, grecką, bretońską, rzymską oraz polską

FLORPAK суп StaropolskaFLORPAK суп Staropolska
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

14,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931302148

5901931302148

price: 7,15 zł

7.15 PLN 2028-12-31 NewCondition

PSZENICA OBŁUSZCZONA, fasola biała jednolita igołomska, fasola biała jednolita perełka, fasola kolorowa, fasola oczko, cieciorka, włoszczyzna (warzywa suszone w zmiennych proporcjach: marchew, cebula, pasternak, pietruszka, por).


Wartość odżywcza w 100g produktu
Wartość energetyczna (energia)- 1290 kJ/307kcal
Tłuszcz- 2,4g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone- 0,6g
Węglowodany- 42,1g
w tym cukry- 4,7g
Białko- 18,4g
*Sól- 0,013g


*Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.


Tekst pogrubioną czcionką, podkreślony.


Information for allergy sufferers:

Produkt zawiera: PSZENICĘ OBŁUSZCZONĄ w składzie.

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


To smaczna mieszanka warzyw strączkowych, pszenicy obłuszczonej oraz warzyw suszonych. Jest łatwa w przygotowaniu i syta. Można doprawić do smaku aromatycznymi przyprawami, tj. majerankiem, kminkiem, posypać natką pietruszki, dodać kilka kropel oliwy z oliwek. Doskonała na każdą porę roku. Z tej mieszanki można też "wyczarować" pyszny pasztet.

Wypróbuj także inne nasze zupy:
śródziemnomorską, wojnicką, grecką, bretońską, rzymską oraz polską


brand:Florpak
Cooking guidelines:

Zawartość torebki oprócz saszetki z włoszczyzną wypłukać. Następnie wszystkie składniki z wyjątkiem włoszczyzny wsypać do garnka, zalać wodą i moczyć przez 12 godz. Po namoczeniu odcedzamy i zalewamy wodą lub uprzednio przygotowanym bulionem, gotujemy ok. 1-1,5 godz. Pod koniec gotowania dodajemy włoszczyznę, można zabielić zupę śmietaną oraz dodać pokrojone w kostkę ziemniaki. Doprawiamy wg upodobania - majeranek, cząber, kolendra, czosnek, papryka, pieprz, sól. Smak zupy poprawia dodanie do każdego talerza łyżki oliwy z oliwek i zielonej pietruszki.


Type of packaging:

torebka foliowa


Producer's address:

Florpak Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 92, 05-092 Łomianki
Filia w Wojniczu
ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz


Return address:

Florpak Sp. z o.o.
ul. Warszawska 29,
32-830 Wojnicz


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Zupa lover , 2016-10-05 01:49:05Dobra zupa



Florpak FLORPAK Суп Florpak FLORPAK Суп
Средиземноморский 500 g
15,62zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-12-31
Florpak FLORPAK суп Wojnicka Florpak FLORPAK суп Wojnicka
expiry date
2028-12-31
Florpak красная Florpak красная
фасоль в мешок FLORPAK 400г 500 g
12,64zł/kg

price: 6,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Bio Planet Bio Planet
500 g
18,68zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-04
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
белая Равномерное 500 g
18,54zł/kg

price: 9,27 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-05-30
Florpak FLORPAK красной Florpak FLORPAK красной
чечевицы 500 g
16,38zł/kg

price: 8,19 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-06-30
Florpak FLORPAK зеленой Florpak FLORPAK зеленой
чечевицы 500 g
14,30zł/kg

price: 7,15 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-31
Bio Planet Bio Planet Quino Bio Planet Bio Planet Quino
белая (киноа) без глютена BIO 500 g
35,72zł/kg

price: 17,86 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-31
Florpak FLORPAK Суп Florpak FLORPAK Суп
греческий 400 g
19,33zł/kg

price: 7,73 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Florpak FLORPAK суп Florpak FLORPAK суп
expiry date 2027-12-31
Florpak FLORPAK суп Роман Florpak FLORPAK суп Роман
expiry date 2027-06-30
Florpak FLORPAK сушеные Florpak FLORPAK сушеные
овощи 100 g
45,30zł/kg

price: 4,53 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-04-30
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
Гиганты 450 g
23,38zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-30
Florpak FLORPAK Фасоль Florpak FLORPAK Фасоль
гиганты Средний 450 g
21,36zł/kg

price: 9,61 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-06-30
Florpak Флорпак Смесь Florpak Флорпак Смесь
клюквы и орехов 200 g
50,65zł/kg

price: 10,13 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5