Bio Planet пшено без глютена BIO

Bio Planet
55
dobra jakość za przyzwoitą cenęBio Planet пшено без глютена BIO
53Bio Planet пшено без глютена BIO

Ekologiczna kasza jaglana otrzymana z łuszczonego prosa. Doskonała na śniadanie z suszonymi owocami. W wersji wytrawnej może być podawana z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami.

Bio Planet пшено без глютена BIOBio Planet пшено без глютена BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-02

pojemność

cena za kilogram

16,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664808

5907814664808

price: 6,40 zł

6.40 PLN 2027-02-02 NewCondition

kasza jaglana* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1514 kJ / 358 kcal
Tłuszcz - 3,9 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,9 g
Węglowodany - 69 g, w tym cukry - 1,4 g
Białko - 9,8 g
Sól - 0 g


Ekologiczna kasza jaglana otrzymana z łuszczonego prosa. Doskonała na śniadanie z suszonymi owocami. W wersji wytrawnej może być podawana z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami.


brand:

Bio Planet


Cooking guidelines:

uprzednio wypłukaną kaszę gotować w osolonej wodzie w proporcji 1:3 (1 porcja kaszy na 3 porcje wody) na małym ogniu ok.20 min.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • grzegorz , 2015-09-14 11:03:29dobra jakość za przyzwoitą cenę



Melvit Melvit Kasza jaglana Melvit Melvit Kasza jaglana
400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-09-30
Kupiec Kupiec Kasza jaglana (4 Kupiec Kupiec Kasza jaglana (4
torebki) 400 g
16,25zł/kg

price: 6,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Cenos Cenos Просо 4 х 100 г Cenos Cenos Просо 4 х 100 г
400 g
11,98zł/kg

price: 4,79 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-07-30
Cenos ячмень Mazurska Cenos ячмень Mazurska
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos Ченос, крупа Cenos Ченос, крупа
ячменная Вейская 4x100г 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
Cenos 4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Cenos крупы корпусом Cenos крупы корпусом
ячмень Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Bio Planet Bio Planet пшено Bio Planet Bio Planet пшено
без глютена BIO 1 kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-08
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5