Bio Planet BIO безглютеновые кокосовые креветки

Bio Planet
52Bio Planet BIO безглютеновые кокосовые креветки

Ekologiczne wiórki kokosowe uzyskiwane są z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Wiórki kokosowe polecamy głównie do wypieków cukierniczych, jako posypkę do deserów, sałatek owocowych i lodów.

Bio Planet BIO безглютеновые кокосовые креветкиBio Planet BIO безглютеновые кокосовые креветки
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-06

pojemność

cena za kilogram

56,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664303

5907814664303

price: 11,20 zł

11.20 PLN 2027-07-06 NewCondition

wiórki kokosowe* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2776 kJ / 674 kcal
Tłuszcz - 65 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 57 g
Węglowodany - 7,4 g
w tym cukry - 7,4 g
Białko - 6,9 g
Sól - 0,09 g


Ekologiczne wiórki kokosowe uzyskiwane są z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Wiórki kokosowe polecamy głównie do wypieków cukierniczych, jako posypkę do deserów, sałatek owocowych i lodów.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 200 g
    93,75zł/kg

    price: 18,75 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-08-03
    Florpak Флорпак Смесь Florpak Флорпак Смесь
    клюквы и орехов 200 g
    50,65zł/kg

    price: 10,13 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature
    Студенческая смесь Big Nature 200 g
    43,20zł/kg

    price: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet Chipsy Bio Planet Bio Planet Chipsy
    kokosowe 150 g
    68,27zł/kg

    price: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-19
    Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe Cykoria Cykoria Wiórki kokosowe
    100 g
    37,20zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-11-30
    Bakalland фиников без Bakalland фиников без
    expiry date 2027-10-30
    Bakalland масса мака Bakalland масса мака
    expiry date 2028-01-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 400 g
    85,53zł/kg

    price: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-08-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5