Студенческая смесь Big Nature

Big Nature

Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.

Студенческая смесь Big NatureСтуденческая смесь Big Nature
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

43,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351622882

5903351622882

price: 8,64 zł

8.64 PLN 2027-03-31 NewCondition

Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.


Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.


Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 200 g
93,75zł/kg

price: 18,75 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-03
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
креветки безглютеновые кокосовые 200 g
56,00zł/kg

price: 11,20 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-07-06
Florpak Флорпак Смесь Florpak Флорпак Смесь
клюквы и орехов 200 g
50,65zł/kg

price: 10,13 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-31
Bakalland масса мака Bakalland масса мака
expiry date 2028-01-30
Bio Planet Смесь Bio Planet Bio Planet Смесь Bio Planet
Student с клюквой BIO 150 g
99,93zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-26
Bakalland фиников без Bakalland фиников без
expiry date 2027-10-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Big Nature Большая Big Nature Большая
природа Эритрит 1 kg

price: 25,34 zł

PLN
1
7
expiry date
2029-02-06
Big Nature Пажитник Big Big Nature Пажитник Big
Nature Ground 100 g
43,80zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
мелкая Розовая гималайская соль, 1.1 kg
8,17zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2030-05-31
Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
сушеная нарезанная клюква 150 g
57,20zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-17
Big Nature Big Nature Bio Big Nature Big Nature Bio
холодного отжима Конопляное масло 250 ml
103,96zł/l

price: 25,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Big Nature Масло Big Nature Масло
авокадо Big Nature Bio Extra Virgin 250 ml
130,20zł/l

price: 32,55 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
сироп агавы премиум-класса 340 g
41,15zł/kg

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-03
Big Nature Big Nature Масло Big Nature Big Nature Масло
холодного отжима сладкого миндаля 250 ml
82,08zł/l

price: 20,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5