Big Nature Bio Конопляное масло холодного отжима

Big Nature
51Big Nature Bio Конопляное масло холодного отжима
Ekologiczny olej konopny pozyskiwany jest z nasion konopi (Cannabis sativa). Olej otrzymywany jest poprzez tłoczenie mechaniczne bez zastosowania ciepła (tłoczenie na zimno) Największym atutem oleju konopnego jest jego silne działanie wspomagające naturalną odporność organizmu. Reguluje gospodarkę lipidową organizmu, oraz wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Zawiera naturalnie występujący w nasionach chlorofil, który działa przeciwzapalnie i łagodząco.
Big Nature Bio Конопляное масло холодного отжимаBig Nature Bio Конопляное масло холодного отжима
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

103,96 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623063

5903351623063

price: 25,99 zł

25.99 PLN 2027-04-30 NewCondition
100 % oleju bio z nasion konopi
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna3760 kJ / 900 kcal
Tłuszcz100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone10 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone14 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone76 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g

Ekologiczny olej konopny pozyskiwany jest z nasion konopi (Cannabis sativa). Olej otrzymywany jest poprzez tłoczenie mechaniczne bez zastosowania ciepła (tłoczenie na zimno) Największym atutem oleju konopnego jest jego silne działanie wspomagające naturalną odporność organizmu. Reguluje gospodarkę lipidową organizmu, oraz wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Zawiera naturalnie występujący w nasionach chlorofil, który działa przeciwzapalnie i łagodząco.
Features:produkt dla vegan
brand:Big Nature
About the brand:Big Nature Dla klimatu Zmieniamy się dla Was!
Legally regulated product name:Bio olej konopny tłoczony na zimno.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04 Rolnictwo UE/spoza UE
Storage:Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:Przeznaczone do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do zup, sosów czy sałatek.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Kujawski девственница Kujawski девственница
    масло с чесноком 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-09-18
    Kujawski девственница Kujawski девственница
    масло с базиликом 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-30
    Big Nature Большая Big Nature Большая
    природа Эритрит 1 kg

    price: 25,34 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2029-02-06
    Big Nature Пажитник Big Big Nature Пажитник Big
    Nature Ground 100 g
    43,80zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Big Nature Big Nature
    Студенческая смесь Big Nature 200 g
    43,20zł/kg

    price: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
    мелкая Розовая гималайская соль, 1.1 kg
    8,17zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2030-05-31
    Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
    сушеная нарезанная клюква 150 g
    57,20zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-17
    Big Nature Масло Big Nature Масло
    авокадо Big Nature Bio Extra Virgin 250 ml
    130,20zł/l

    price: 32,55 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
    сироп агавы премиум-класса 340 g
    41,15zł/kg

    price: 13,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-03
    Big Nature Big Nature Масло Big Nature Big Nature Масло
    холодного отжима сладкого миндаля 250 ml
    82,08zł/l

    price: 20,52 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5