девственница масло с чесноком

Kujawski
девственница масло с чеснокомдевственница масло с чесноком
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-09-18

pojemność

cena za litr

38,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012004827

5900012004827

price: 9,70 zł

9.70 PLN 2027-09-18 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (98,3 %), czosnek (1,3 %), ekstrakt czosnku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3657 kJ/889 kcal
Tłuszcz / w tym:98,3 g
- w tym kwasy nasycone 7,4 g
Węglowodany 0,9 g
- w tym cukry0 g
Białko 0,2 g
Sól 0 g
Omega 3*7,9 g
*naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
brand:Kujawski
Storage:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Kujawski девственница Kujawski девственница
масло с базиликом 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Kujawski девственница Kujawski девственница
чесноком и базиликом масло с помидорами 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-19
Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
масло 1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-04
Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
льняное и зародышей пшеницы масло девственница масло, 750 ml
19,99zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-03
REDUCED PRICE -10%
Kujawski Kujawski Льняное Kujawski Kujawski Льняное
масло холодного отжима 250 ml
28,76zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-21
Kujawski Kujawski Масло Kujawski Kujawski Масло
отжима подсолнечное холодного 250 ml
42,56zł/l

price: 10,64 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-01-22
Kujawski Куявски Kujawski Куявски
розмарином, орегано и базиликом Рапсовое масло с 250 ml
38,72zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-10-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5