Kujawski Льняное масло холодного отжима

Kujawski
51Kujawski Льняное масло холодного отжима
To produkt 100 % naturalny, będący źródłem kwasów omega 3 Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek śledzi past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Kujawski Льняное масло холодного отжимаKujawski Льняное масло холодного отжима
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2026-11-21

pojemność

cena za litr

28,76 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012007866

5900012007866

price: 7,19 zł

7.19 PLN 2026-11-21 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/ 90 kcal
Tłuszcz / w tym:10,0 g
- kwasy nasycone0,9 g
- jednonienasycone1,7 g
- wielonienasycone7,3 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Omega 3*5,5 g
* naturalna zawartość
Butelka zawiera 23 łyżki stołowe.

To produkt 100 % naturalny, będący źródłem kwasów omega 3 Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek śledzi past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Features:naturalne źródło omega 3, len
brand:Kujawski
Storage:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. W oleju może pojawić się naturalny osad.
Preparation and use:Stosować na zimno
Type of packaging:Butelka
Producer's address:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Oleofarm Oleofarm льняное Oleofarm Oleofarm льняное
    масло холодного отжима 250 ml
    90,24zł/l

    price: 22,56 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-30
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Kujawski девственница Kujawski девственница
    масло с чесноком 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-09-18
    Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
    масло 1 litr

    price: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-03-04
    Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
    льняное и зародышей пшеницы масло девственница масло, 750 ml
    19,99zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-03
    Kujawski девственница Kujawski девственница
    масло с базиликом 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-30
    Kujawski девственница Kujawski девственница
    чесноком и базиликом масло с помидорами 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-11-19
    Kujawski Kujawski Масло Kujawski Kujawski Масло
    отжима подсолнечное холодного 250 ml
    42,56zł/l

    price: 10,64 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-01-22
    Kujawski Куявски Kujawski Куявски
    розмарином, орегано и базиликом Рапсовое масло с 250 ml
    38,72zł/l

    price: 9,68 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-10-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5