Kujawski jest wysokiej jakości olejem cenionym przez miliony Polaków. Oprócz klasycznego oleju, w naszym sklepie internetowym kupisz także Kujawski z czosnkiem oraz z bazylią. Możesz zamówić go dzisiaj z dostawą na jutro. U nas koszty dostawy są naprawdę niskie, a przy zamówieniu za kwotę 200 zł - dostawa jest bezpłatna. Zapraszamy do wygodnych zakupów przez internet.

 
5900012000232 5900012000232 Kujawski
Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
масло 1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
Kujawski рапсовое
4 5
4.5 21 Kujawski рапсовое
expiry date 2028-03-04
5900012007866 5900012007866 Kujawski
REDUCED PRICE -10%
Kujawski Kujawski Льняное Kujawski Kujawski Льняное
масло холодного отжима 250 ml
28,76zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
2
Kujawski Kujawski Льняное
5 5
5 1 Kujawski Kujawski Льняное
expiry date 2026-11-21
5900012007842 5900012007842 Kujawski
Kujawski Kujawski Масло Kujawski Kujawski Масло
отжима подсолнечное холодного 250 ml
42,56zł/l

price: 10,64 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-01-22
5900012009754 5900012009754 Kujawski
Kujawski Куявски Kujawski Куявски
розмарином, орегано и базиликом Рапсовое масло с 250 ml
38,72zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
2
Kujawski Куявски
5 5
5 1 Kujawski Куявски
expiry date 2027-10-16
5900012004834 5900012004834 Kujawski
Kujawski девственница Kujawski девственница
масло с базиликом 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
5900012004858 5900012004858 Kujawski
Kujawski девственница Kujawski девственница
чесноком и базиликом масло с помидорами 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-19
5900012004827 5900012004827 Kujawski
Kujawski девственница Kujawski девственница
масло с чесноком 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
5900012003196 5900012003196 Kujawski
Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
льняное и зародышей пшеницы масло девственница масло, 750 ml
19,99zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-03
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5