Oleofarm льняное масло холодного отжима

Oleofarm
52Oleofarm льняное масло холодного отжима
Olej lniany tłoczony na zimno powstaje ze starannie wyselekcjonowanych nasion lnu metodą tłoczenia na zimno. Olej ten jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, ma złocisty kolor i charakterystyczny, lekko goryczkowy smak, dzięki czemu stanowi doskonały dodatek do sałatek, surówek, dipów, sosów, past serowych, gotowanych warzyw i innych potraw na zimno. Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Oleofarm льняное масло холодного отжимаOleofarm льняное масло холодного отжима
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za litr

90,24 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907078675022

5907078675022

price: 22,56 zł

22.56 PLN 2027-01-30 NewCondition

Olej z nasion lnu tłoczony na zimno


Wartości odżywcze (%)100 ml:
Wartość energetyczna (energia)3400 kJ/827 kcal
Tłuszcz, w tym:92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 9,9 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 16 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 66 g
Węglowodany, w tym:0 g
cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g
Omega-3 (kwas alfa-linolenowy)2,6 g
Omega-6 (kwas linolowy)63 g

Olej lniany tłoczony na zimno powstaje ze starannie wyselekcjonowanych nasion lnu metodą tłoczenia na zimno. Olej ten jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, ma złocisty kolor i charakterystyczny, lekko goryczkowy smak, dzięki czemu stanowi doskonały dodatek do sałatek, surówek, dipów, sosów, past serowych, gotowanych warzyw i innych potraw na zimno. Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Features:źródło kwasów omega-3
brand:Oleofarm
Legally regulated product name:Olej lniany tłoczony na zimno
Storage:Uwaga! Może wytrącić się naturalny osad. Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Preparation and use:Na oleju lnianym tłoczonym na zimno nie należy podgrzewać ani smażyć potraw.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Polska
Producer's address:Oleofarm Sp. z o.o. ul. Mokronoska 8 52-407 Wrocław
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    REDUCED PRICE -10%
    Kujawski Kujawski Льняное Kujawski Kujawski Льняное
    масло холодного отжима 250 ml
    28,76zł/l

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-21
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Kujawski девственница Kujawski девственница
    масло с чесноком 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-09-18
    Oleofarm Oleofarm Oleofarm Oleofarm
    Кунжутное масло 250 ml
    138,36zł/l

    price: 34,59 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Oleofarm Oleofarm льняное Oleofarm Oleofarm льняное
    золотой budwigowe 450 g
    28,56zł/kg

    price: 12,85 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-05-30
    Oleofarm Олеофарм Сок Oleofarm Олеофарм Сок
    шиповника, без добавления сахара березовый с настоем 990 ml
    20,37zł/l

    price: 20,17 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-30
    Oleofarm Олеофарм Oleofarm Олеофарм
    березовый сок 990 ml
    19,35zł/l

    price: 19,16 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5