Bio Planet

Ekologiczna mieszanka studencka jest oryginalną przekąską skomponowaną na bazie orzechów i suszonych owoców. Doskonała do ciast, wypieków oraz do bezpośredniego spożycia.

BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

82,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983780120

5902983780120

price: 32,99 zł

32.99 PLN 2027-05-26 NewCondition

rodzynki* (winogrona* 99,5 %, olej słonecznikowy*), ORZECHY NERKOWCA*, ORZECHY BRAZYLIJSKIE*, żurawina* (17 %) (żurawina* 60 %, koncentrat soku jabłkowego*, olej słonecznikowy*), MIGDAŁY* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna 1894 kJ/453 kcal Tłuszcz 25 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,9 g Węglowodany 47 g w tym cukry 34 g Błonnik 5,1 g Białko 9,7 g Sól 0,04 g


Ekologiczna mieszanka studencka jest oryginalną przekąską skomponowaną na bazie orzechów i suszonych owoców. Doskonała do ciast, wypieków oraz do bezpośredniego spożycia.


Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
без косточек, сушеный без глютена BIO Калифорнийский чернослив 400 g
85,53zł/kg

price: 34,21 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-24
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
без глютена БИО Финики без семян, сушеные 400 g
37,83zł/kg

price: 15,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Курага без Bio Planet Курага без
глютена Bio Planet BIO 400 g
98,65zł/kg

price: 39,46 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-28
Bio Planet сушеный Bio Planet сушеный
инжир 400 g
89,98zł/kg

price: 35,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-28
Bio Planet Bio Planet Cranberry, Bio Planet Bio Planet Cranberry,
сахаром BIO подслащенный тростниковым 400 g
110,35zł/kg

price: 44,14 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Манго Bio Planet Bio Planet Манго
сушеный БИО 400 g
89,00zł/kg

price: 35,60 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
соком BIO Planet, подслащенная яблочным 400 g
116,73zł/kg

price: 46,69 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-16
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet пшено Bio Planet Bio Planet пшено
без глютена BIO 400 g
16,00zł/kg

price: 6,40 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5