БобоВита Паста с хеком и овощами, после 11-го месяца, po 12. miesiącu

BoboVita Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość ¡ bezpieczeństwo. - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - nie zawiera mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 85 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
БобоВита Паста с хеком и овощамиБобоВита Паста с хеком и овощами
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-13

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852063459

5900852063459

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-11-13 NewCondition
warzywa 57 % (odtworzony przecier pomidorowy 24 %, cukinia 23 %, marchewka 7 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowany makaron 12 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), ryba morszczuk 9 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, oregano
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna246/59 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:1,9 g
- kwasy nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:7,1 g
- cukry1,4 g
Błonnik1,4 g
Białko2,6 g
Sól0,05 g
kwas α-linolenowy (ALA)0,11 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Nie zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość ¡ bezpieczeństwo. - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - nie zawiera mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 85 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
brand:BoboVita
About the brand:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Legally regulated product name:Produkt dla małych dzieci: Makaron z morszczukiem i warzywami. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Preparation and use:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Return address:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
BoboVita Obiadek домашнее BoboVita Obiadek домашнее
ризотто с сочной индейки после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-06
BoboVita Obiadek овощи в BoboVita Obiadek овощи в
телятины деликатной фрикасе из после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
zkurczakiem рагу и шпинатом после 11-го месяца 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-07-08
BoboVita BoboVita Младший BoboVita BoboVita Младший
Овощное рагу с говядиной 1-3 лет 250 g
35,96zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto с Hipp Hipp Kaszotto с
овощами и индейкой BIO после 11-го месяца 250 g
31,96zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
32
expiry date
2027-12-31
Hipp HiPP Спагетти Hipp HiPP Спагетти
Болоньезе БИО 250 g
31,96zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
62
expiry date
2028-01-31
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Hipp HiPP BIO od pokoleń,
Kluseczki после 11-го месяца 250 g
31,96zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
36
expiry date
2027-12-31
Hipp HiPP BIO od pokoleń Hipp HiPP BIO od pokoleń
Spaghetti после 11-го месяца 250 g
49,96zł/kg

price: 12,49 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-09-01
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с фруктовым вкусом рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-11-12
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с бананами рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-01-02
BoboVita молочно- BoboVita молочно-
модифицированным молока с малиной рисовая каша с после 6-го месяца 230 g
45,17zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-01-20
BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
с малиной после 6-го месяца 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-10-09
BoboVita Суп домашний BoboVita Суп домашний
куриный бульон с рисом после 6-го месяца 190 g
42,05zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
38
expiry date 2027-08-06
BoboVita Obiadek овощи с BoboVita Obiadek овощи с
ароматической индейки после 5-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-01
BoboVita рисовая каша BoboVita рисовая каша
с бананами после 6-го месяца 180 g
46,83zł/kg

price: 8,43 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-06
BoboVita Морковный BoboVita Морковный
ужин BoboVita после 4-го месяца 125 g
34,32zł/kg

price: 4,29 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-08-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5