Цикорий суп из фасоли

Cykoria
54Цикорий суп из фасоли
Цикорий суп из фасолиЦикорий суп из фасоли
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

44,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288002046

5900288002046

price: 2,24 zł

2.24 PLN 2027-12-30 NewCondition
mąka fasolowa 60 %, mąka ryżowa, sól, skrobia ziemniaczana, maltodekstryna, tłuszcz wieprzowy wędzony z ekstraktem rozmarynu, ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone 2,4 % w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, czosnek, pietruszka liść), przyprawy w zmiennych proporcjach (gorczyca, kminek, kolendra, kurkuma), aromat (zawiera soję), majeranek
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna122 kJ/29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany4,7 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko1,4 g
Sól0,67 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
polecamy podawać: z kiełbasą, z ziemniakami, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
brand:Cykoria
About the brand:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Zupa fasolowa w proszku.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Winiary Мы Winiary Мы
    томатный суп 50 г специализируемся на Winiary 50 g
    69,20zł/kg

    price: 3,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Цикорий суп из Cykoria Цикорий суп из
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Zupa porowa Cykoria Cykoria Zupa porowa
    expiry date 2027-06-30
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    красного борща кружка порошкового 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
    с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
    лимонная кислота 20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria свекольник Cykoria свекольник
    быстрое 60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
    приготовления Чизкейк быстрого 190 g
    36,79zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5