E Nectar Inspirations Perfume Deluxe Кондиционер для белья нотка элегантности

E E płyn do płukania Nuta Elegancji - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations - linia Perfume Deluxe sprawi, że otoczy Cię bogactwo zapachów inspirowanych luksusowymi perfumami. Dzięki wyjątkowym nutom zapachowym wzbogaconym nektarem poczujesz aromat eleganckich kwiatów na swoim praniu. E Nectar Inspirations Perfume Deluxe - zanurz się w świecie luksusowych zapachów. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
E Nectar Inspirations Perfume Deluxe Кондиционер для белья нотка элегантностиE Nectar Inspirations Perfume Deluxe Кондиционер для белья нотка элегантности
pojemność netto

pojemność netto

1.012 litra

pojemność

cena za litr

12,68 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101588187

9000101588187

price: 12,83 zł

12.83 PLN NewCondition
5-15 % kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal)
E płyn do płukania Nuta Elegancji - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations - linia Perfume Deluxe sprawi, że otoczy Cię bogactwo zapachów inspirowanych luksusowymi perfumami. Dzięki wyjątkowym nutom zapachowym wzbogaconym nektarem poczujesz aromat eleganckich kwiatów na swoim praniu. E Nectar Inspirations Perfume Deluxe - zanurz się w świecie luksusowych zapachów. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
Safety warning:Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
brand:E
Storage:Przechowywać w temp. 5 °C-40 °C. Uważać na przemrożenia. Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Preparation and use:Nie dozować bezpośrednio do bębna pralki.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:Henkel Polska Operations Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska
Return address:
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
стильный блеск Deluxe Кондиционер для белья 1.012 litra
12,68zł/l

price: 12,83 zł

PLN
1
23
Sodasan Sodasan Жидкое Sodasan Sodasan Жидкое
магнолии. ополаскиватель с ароматом 750 ml
30,96zł/l

price: 23,22 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-01
Vanish Vanish Liquid для Vanish Vanish Liquid для
полоскания белых штор 500 ml
41,98zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Экологическое Sodasan Экологическое
Sodasan ополаскиватель с лавандой 750 ml
23,41zł/l

price: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Klar Klar
кондиционер для тканей Ополаскиватель и 750 ml
23,68zł/l

price: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Кондиционер Silan Кондиционер
для белья Silan Sensitive & Baby 880 ml
17,03zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
3
Tesori Кондиционер Tesori Кондиционер
для белья Tesori Ayurveda. 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Кондиционер Tesori Кондиционер
для белья Tesori Thalasso Therapy 760 ml
20,41zł/l

price: 15,51 zł

PLN
1
6
E Кондиционер для E Кондиционер для
белья E Nectar Inspirations Flower Harmony 1.1 litra
11,69zł/l

price: 12,86 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5