masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

10,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999153391

5905999153391

price: 4,00 zł

4.00 PLN 2027-07-31 NewCondition
Familijne Przysmaki Kasza gryczana Familijne Przysmaki Kasza gryczana
400 g
9,63zł/kg

price: 3,85 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-30
Cenos ячмень Mazurska Cenos ячмень Mazurska
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos Ченос, крупа Cenos Ченос, крупа
ячменная Вейская 4x100г 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-02-28
Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
Cenos 4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Cenos крупы корпусом Cenos крупы корпусом
ячмень Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
Сонко Кантри 4х100г 400 g
14,58zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-01
Kupiec Торговая манка Kupiec Торговая манка
400 g
12,78zł/kg

price: 5,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Kupiec КУПЕЦ гречка Kupiec КУПЕЦ гречка
жареная 4х100г 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5