Вкусный Экстра маргарин малосольной

Smakowita
55
Ok
Ok.
Вкусный Экстра маргарин малосольной
55
okВкусный Экстра маргарин малосольной
44Вкусный Экстра маргарин малосольной
Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Żródło Omega 3 Bez konserwantów
Вкусный Экстра маргарин малосольнойВкусный Экстра маргарин малосольной
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-08

pojemność

cena za kilogram

13,98 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900311004122

5900311004122

price: 6,29 zł

6.29 PLN 2026-12-08 NewCondition
Smakowita Вкусный Smakowita Вкусный
малосольной Экстра маргарин 450 g
13,31zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-03
woda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), sól (1,4 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), witaminy (A, D)
Produkt do smarowania pieczywa z olejów i tłuszczów z ziaren i owoców (rzepaku, palmy). Żródło Omega 3 Bez konserwantów
Features:codzienne źródło witamin: wit. A, wit. D, wit. E, wit. K
brand:Smakowita
Legally regulated product name:Margaryna półtłusta.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:25:01Ok
    Ok.
  • 2015-09-16 09:03:31ok



Smakowita Smakowita Eksta Smakowita Smakowita Eksta
margaryna 450 g
12,96zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-08
Smakowita Вкусная Smakowita Вкусная
маргарин с маслом 450 g
12,51zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-11-15
Smakowita Smakowita Margaryna Smakowita Smakowita Margaryna
o smaku 450 g
12,58zł/kg

price: 5,66 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-14
Bielmar Бильмар Bielmar Бильмар
маслянистого вкуса Завтрак с маргарином 450 g
13,31zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-13
Bielmar Маргарин Bielmar Bielmar Маргарин Bielmar
содержанием жира Breakfast с пониженным 450 g
14,07zł/kg

price: 6,33 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Bielmar Маргарин Bielmar Bielmar Маргарин Bielmar
масла Breakfast со вкусом сливочного 450 g
14,07zł/kg

price: 6,33 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-22
Masmix Masmix klasyczny margaryna Masmix Masmix klasyczny margaryna
expiry date 2026-12-27
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5