Чай Herbapol Tea Garden с клюквой

Herbapol - 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Чай Herbapol Tea Garden с клюквой Чай Herbapol Tea Garden с клюквой
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-08-30

pojemność

cena za sztukę

0,36 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956004556

5900956004556

price: 7,20 zł

7.20 PLN 2028-08-30 NewCondition
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden с клюквой 20 szt.

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-30
kwiat hibiskusa, owoc żurawiny (30%), owoc dzikiej róży, jabłko, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)100 ml naparu
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Features:100% natury z dużych kawałków owoców
brand:Herbapol
Legally regulated product name:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku żurawinowym.
Other information:Zawartość netto: (20 saszetek x 2,5 g)
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
Чайный Сад Малиновый чай 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-05-31
Herbapol Малиновый чай Herbapol Малиновый чай
Herbapol Tea Garden с шиповником 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-02-28
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden малиновый с клюквой 20 torebek

price: 6,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-02-28
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden прямо из леса 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-04-30
Herbapol Herbapol
черноплодной рябины Гербапол.Чайный сад.Чай 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-01-30
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden малиновый с лимоном 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-04-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol
шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Польский чай с ромашкой 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
фруктовый сироп аронии 420 ml
20,40zł/l

price: 8,57 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Herbapol фрукты Herbapol фрукты
цветков липы малиновый сироп кладовая с 420 ml
19,81zł/l

price: 8,32 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-30
Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
смородины фруктовый сироп черной 420 ml
19,83zł/l

price: 8,33 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Herbapol Фрукты Herbapol Фрукты
кладовая вишневый сироп 420 ml
20,02zł/l

price: 8,41 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5