Чай Herbapol Tea Garden малиновый с клюквой

Herbapol
54Чай Herbapol Tea Garden малиновый с клюквой
- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Чай Herbapol Tea Garden малиновый с клюквойЧай Herbapol Tea Garden малиновый с клюквой
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

expiry date:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

0,31 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956003634

5900956003634

price: 6,17 zł

6.17 PLN 2028-05-31 NewCondition
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden малиновый с клюквой 20 torebek

price: 6,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-02-28
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden малиновый с клюквой 20 torebek

price: 6,17 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-30
owoc maliny (44%), kwiat hibiskusa, owoc żurawiny (10%), owoc dzikiej róży, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)100 ml naparu
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Features:100% natury z dużych kawałków owoców
brand:Herbapol
Legally regulated product name:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym z żurawiną.
Other information:Zawartość netto: (20 saszetek x 2,7 g)
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
    Чайный Сад Малиновый чай 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-05-31
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden с клюквой 20 szt.

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-30
    Herbapol Малиновый чай Herbapol Малиновый чай
    Herbapol Tea Garden с шиповником 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-02-28
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden прямо из леса 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-04-30
    Herbapol Herbapol
    черноплодной рябины Гербапол.Чайный сад.Чай 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-30
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden малиновый с лимоном 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2028-04-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Herbapol
    шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Польский чай с ромашкой 20 torebek

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    фруктовый сироп аронии 420 ml
    20,40zł/l

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol фрукты Herbapol фрукты
    цветков липы малиновый сироп кладовая с 420 ml
    19,81zł/l

    price: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    смородины фруктовый сироп черной 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Herbapol Фрукты Herbapol Фрукты
    кладовая вишневый сироп 420 ml
    20,02zł/l

    price: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5