Гензель красивые карликовой фасоли

Kupiec
45
OK.Гензель красивые карликовой фасоли
412Гензель красивые карликовой фасоли
Гензель красивые карликовой фасолиГензель красивые карликовой фасоли
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

18,53 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902172000046

5902172000046

price: 7,41 zł

7.41 PLN 2027-06-30 NewCondition

fasola Piękny jaś karłowy 100%


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1244 kJ
Wartość energetyczna 296 kcal
Tłuszcz 2,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g
Węglowodany 37 g
w tym cukry 7.6 g
Błonnik 24 g
Białko 19 g
Sól 0 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika
brand:Kupiec
About the brand:#ZdrowaRadoscZycia
Legally regulated product name:Fasola Piękny Jaś karłowy.
Other information:Jedna porcja 50 g dostarcza: energia 622 kJ 148 kcal 7%* w 100 g: 1244 kJ/296 kcal % RWS* * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Polska
Producer's address:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia ul. Kupiecka 17 Paprotnia 62-513 Krzymów
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Mariola , 2021-03-16 15:17:50OK.



Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
Гиганты 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Kupiec фасоль Kupiec фасоль
красивый Jas Tyczny 400 g
30,35zł/kg

price: 12,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-31
Bio Planet Белая фасоль Bio Planet Белая фасоль
Bio Planet Hansel BIO 400 g
29,18zł/kg

price: 11,67 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-01-31
Bio Planet Красная Bio Planet Красная
фасоль Bio Planet BIO 400 g
31,45zł/kg

price: 12,58 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-19
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
БИО белая фасоль 400 g
24,25zł/kg

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-12
Bio Planet Bio Planet BIO бобы Bio Planet Bio Planet BIO бобы
мунг 400 g
26,73zł/kg

price: 10,69 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
Cenos Cenos Fasola Piękny Jaś Cenos Cenos Fasola Piękny Jaś
400 g
20,93zł/kg

price: 8,37 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-08-30
Bio Planet Bio Planet Fasolka Bio Planet Bio Planet Fasolka
pinto BIO 400 g
24,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-09-11
Kupiec сахарная пудра Kupiec сахарная пудра
400 g
11,48zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-30
Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
Merchant быстрого приготовления 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Kupiec белый рис Kupiec белый рис
1 kg

price: 8,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-31
Kupiec пропаренный Kupiec пропаренный
рис 4 сумки 400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Kupiec Торговая манка Kupiec Торговая манка
400 g
12,78zł/kg

price: 5,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Kupiec КУПЕЦ гречка Kupiec КУПЕЦ гречка
жареная 4х100г 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-31
Kupiec Торговый Белый Kupiec Торговый Белый
рис 4x100 г 400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5