Pamapol Домашний паштет из птицы 100% БЕСПЛАТНО!

Pamapol
55
OkPamapol Домашний паштет из птицы 100% БЕСПЛАТНО!
25
Za te pieniądze - ok. Ale ja kupuję tylko dla psa jako dodatek, bo skład jest taki, że tego nie można dać ludziomPamapol Домашний паштет из птицы 100% БЕСПЛАТНО!
424Pamapol Домашний паштет из птицы 100% БЕСПЛАТНО!
Pamapol Домашний паштет из птицы 100% БЕСПЛАТНО!Pamapol Домашний паштет из птицы 100% БЕСПЛАТНО!
masa netto

masa netto

390 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-18

pojemność

cena za kilogram

12,05 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501013834

5907501013834

price: 4,70 zł

buy 10 szt. for 4.63 zł/szt
4.70 PLN 2027-03-18 NewCondition
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 14%, tłuszcz wieprzowy, wątroba wieprzowa 8%, skórki z kurczaka 6,8%, skórki wieprzowe, kasza manna (z pszenicy), mąka pszenna, sól, mąka sojowa, białka mleka, stabilizatory: cytryniany sodu, substancje zagęszczające: guma guar, guma tara, przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, białko wieprzowe, emulgator: guma celulozowa, przyprawy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, pasternak), czosnek, natka pietruszki, pomidor, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'rybonukleotydy disodowe, cukier, hydrolizat białka sojowego, ekstrakt drożdżowy (zawiera gluten), barwnik: ekstrakt z papryki, aromaty (zawierają mleko), zioła, maltodekstryna, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 690 kJ/166 kcal
Tłuszcz 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g
Węglowodany 6,7 g
w tym cukry 0,6 g
Białko 5,6 g
Sól 1,4 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
100% satysfakcji gratis!, udane zakupy!
brand:Pamapol
Legally regulated product name:Pasztet wieprzowo-drobiowy z dodatkiem białka mleka, sterylizowany.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Podawać na zimno z dodatkiem pieczywa.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 24 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:44:38Ok
  • megalo , 2019-03-09 19:47:50Za te pieniądze - ok. Ale ja kupuję tylko dla psa jako dodatek, bo skład jest taki, że tego nie można dać ludziom



Pamapol Домашнее Pamapol Домашнее
expiry date 2027-03-03
Drosed Куриный паштет Drosed Куриный паштет
Drosed Podlaski с паприкой 155 g
25,74zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-09-11
Drosed Паштет Podlaski Drosed Паштет Podlaski
курица с помидорами 155 g
25,74zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-04-20
Drosed Подляски Drosed Подляски
Паштет из куриной с перцем 155 g
25,74zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-11
Drosed Паштет Drosed Паштет
куриный Подляское натуральный 155 g
25,74zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-07-14
Profi Профи Пэйт с Profi Профи Пэйт с
expiry date 2028-04-07
Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol голубцы в Pamapol голубцы в
томатном соусе 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Pamapol фрикадельки в Pamapol фрикадельки в
томатном соусе 500 g
16,68zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
59
expiry date 2029-01-10
Pamapol Фасоль и weenies с Pamapol Фасоль и weenies с
expiry date 2029-01-22
Pamapol домашнее рагу Pamapol домашнее рагу
expiry date 2028-06-30
Pamapol свинина Pamapol свинина
тушеная 500 g
22,42zł/kg

price: 11,21 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-07-20
Pamapol рубец в Pamapol рубец в
бульоне 500 g
19,70zł/kg

price: 9,85 zł

PLN
1
64
expiry date 2029-01-13
Pamapol Щи Pamapol Soup с Pamapol Щи Pamapol Soup с
копченым беконом 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
42
expiry date 2027-11-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5