голубцы в томатном соусе

Pamapol
55
5голубцы в томатном соусе
415голубцы в томатном соусе
голубцы в томатном соусеголубцы в томатном соусе
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-02-10

pojemność

cena za kilogram

17,56 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002029

5907501002029

price: 8,78 zł

buy 8 szt. for 8.65 zł/szt
8.78 PLN 2029-02-10 NewCondition
woda, kapusta biała 30%, ryż biały gotowany 11%, mięso wieprzowe 7%, warzywa w zmiennych proporcjach 5,5% (marchew, cebula, pietruszka, seler), koncentrat pomidorowy 2,6%, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, sól, cukier, śmietana (zawiera mleko w tym laktozę), warzywa suszone (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, lubczyk, por), przyprawy, ekstrakt drożdżowy, aromat, substancje aromatyczne, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 268 kJ/64 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 9,4 g
w tym cukry 2,8 g
Błonnik 1,1 g
Białko 2,8 g
Sól 1,1 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
bez dodatku substancji konserwujących, ręcznie zawijane
brand:Pamapol
Legally regulated product name:Gołąbki - farsz z ryżu i mięsa wieprzowego owinięty w liście kapusty białej w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Type of packaging:Słoik
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 15 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:475



Rolnik Фермерские Rolnik Фермерские
голубцы в томатном соусе 500 g
13,98zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-12-19
Łowicz Болонский Łowicz Болонский
соус готов 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz китайский Łowicz китайский
expiry date 2027-11-30
Łowicz соус для Łowicz соус для
спагетти 500 g
17,14zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-01-31
Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol фрикадельки в Pamapol фрикадельки в
томатном соусе 500 g
16,68zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
59
expiry date 2029-01-10
Pamapol Фасоль и weenies с Pamapol Фасоль и weenies с
expiry date 2029-01-22
Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
expiry date 2027-10-01
Pamapol Pamapol Домашний Pamapol Pamapol Домашний
БЕСПЛАТНО! паштет из птицы 100% 390 g
12,05zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
47
expiry date 2027-03-18
Pamapol домашнее рагу Pamapol домашнее рагу
expiry date 2028-06-30
Pamapol Домашнее Pamapol Домашнее
expiry date 2027-03-03
Pamapol свинина Pamapol свинина
тушеная 500 g
22,42zł/kg

price: 11,21 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-07-20
Pamapol рубец в Pamapol рубец в
бульоне 500 g
19,70zł/kg

price: 9,85 zł

PLN
1
64
expiry date 2029-01-13
Pamapol Щи Pamapol Soup с Pamapol Щи Pamapol Soup с
копченым беконом 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
42
expiry date 2027-11-17
Pamapol Памапольский Pamapol Памапольский
огуречный суп с укропом 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-10-27
Pamapol Суп Pamapol urek с Pamapol Суп Pamapol urek с
копченым беконом 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
82
expiry date 2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5