гриб лечо мягкая

Bonduelle
47гриб лечо мягкая
do ryżu, do makaronu, do mięsa
гриб лечо мягкаягриб лечо мягкая
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-10-01

pojemność

cena za litr

23,52 zł / l

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900281000377

5900281000377

price: 11,76 zł

11.76 PLN 2027-10-01 NewCondition
woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 218 kJ - 52 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 7,0 g
w tym cukry 5,9 g
Błonnik 1,8 g
Białko 1,9 g
Sól 1,50 g

do ryżu, do makaronu, do mięsa
Features:do ryżu, do makaronu, do mięsa
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Leczo pieczarkowe łagodne. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania: 500 ml
Storage:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około 4°C i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
    expiry date 2027-11-01
    Łowicz Болонский Łowicz Болонский
    соус готов 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Łowicz китайский Łowicz китайский
    expiry date 2027-11-30
    Łowicz соус для Łowicz соус для
    спагетти 500 g
    17,14zł/kg

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-01-31
    Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
    expiry date 2028-01-06
    Pamapol голубцы в Pamapol голубцы в
    томатном соусе 500 g
    17,56zł/kg

    price: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    expiry date 2029-02-10
    Pamapol фрикадельки в Pamapol фрикадельки в
    томатном соусе 500 g
    16,68zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    expiry date 2029-01-10
    Pamapol Фасоль и weenies с Pamapol Фасоль и weenies с
    expiry date 2029-01-22
    Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
    expiry date
    2027-10-01
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
    expiry date 2027-12-31
    Bonduelle сократить Bonduelle сократить
    зеленые бобы 425 ml
    16,47zł/l

    price: 7 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Голден Кукуруза 340 ml
    15,41zł/l

    price: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle красная Bonduelle красная
    кукурузы фасоль Мексиканская 425 ml
    21,18zł/l

    price: 9 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle
    консервированный горошек 212 ml
    21,37zł/l

    price: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5