гриб лечо пряный

Bonduelle
гриб лечо пряныйгриб лечо пряный
pojemność netto

pojemność netto

800 ml

data przydatności

expiry date:

2027-10-01

pojemność

cena za litr

19,64 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900281003408

5900281003408

price: 15,71 zł

15.71 PLN 2027-10-01 NewCondition
woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, papryka czerwona ostra i słodka mielona 0,06%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 218 kJ - 52 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 7,0 g
w tym cukry 5,9 g
Błonnik 1,8 g
Białko 1,9 g
Sól 1,50 g

do ryżu, do makaronu, do mięsa
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Leczo pieczarkowe pikantne. Produkt pasteryzowany.
Other information:Pojemność opakowania: 800 ml
Storage:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około 4°C i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
expiry date 2027-10-01
Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
expiry date 2027-11-01
Szubryt Szubryt Leczo Szubryt Szubryt Leczo
po węgiersku 480 g
31,98zł/kg

price: 15,35 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-17
Łowicz Болонский Łowicz Болонский
соус готов 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz китайский Łowicz китайский
expiry date 2027-11-30
Łowicz соус для Łowicz соус для
спагетти 500 g
17,14zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-01-31
Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol голубцы в Pamapol голубцы в
томатном соусе 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
соус ceyenne консервированные красный 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
expiry date 2027-12-31
Bonduelle сократить Bonduelle сократить
зеленые бобы 425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-08-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Голден Кукуруза 340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle красная Bonduelle красная
кукурузы фасоль Мексиканская 425 ml
21,18zł/l

price: 9 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-11-30
Bonduelle Bonduelle
консервированный горошек 212 ml
21,37zł/l

price: 4,53 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-06-30
Bonduelle Bonduelle
консервированная кукуруза 170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5