Kret Kret Żel do WC Multi Action Antykamień eliminuje osady. Dzięki silnej formule czyszczącej efektywnie usuwa uporczywy kamień i kompleksowo dba o Twoją toaletę, zapewniając jej higieniczną czystość. Innowacyjna receptura doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, delikatnie wybiela i nadaje połysk. Odpowiednio dobrana konsystencja żelu zapewnia długotrwały efekt działania. Do mycia muszli klozetowych, bidetów i pisuarów. 1. Eliminuje osady 2. Usuwa do 100 % kamienia 3. Zapobiega osadzaniu się brudu 4. Nadaje połysk 5. Usuwa rdzę 6. Likwiduje brud 7. Zwalcza uciążliwe zacieki 8. Niweluje nieprzyjemne zapachy 10. Działa nad i pod powierzchnią wody 11. Aktywnie czyści 12. Odświeża
masa netto

masa netto

750 g

pojemność

cena za kilogram

10,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931044829

5900931044829

price: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition
<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycję zapachową (Amyl Salicylate, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hexahydrohexamethyl Cyclopentabenzopyran)
Kret Żel do WC Multi Action Antykamień eliminuje osady. Dzięki silnej formule czyszczącej efektywnie usuwa uporczywy kamień i kompleksowo dba o Twoją toaletę, zapewniając jej higieniczną czystość. Innowacyjna receptura doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, delikatnie wybiela i nadaje połysk. Odpowiednio dobrana konsystencja żelu zapewnia długotrwały efekt działania. Do mycia muszli klozetowych, bidetów i pisuarów. 1. Eliminuje osady 2. Usuwa do 100 % kamienia 3. Zapobiega osadzaniu się brudu 4. Nadaje połysk 5. Usuwa rdzę 6. Likwiduje brud 7. Zwalcza uciążliwe zacieki 8. Niweluje nieprzyjemne zapachy 10. Działa nad i pod powierzchnią wody 11. Aktywnie czyści 12. Odświeża
Features:silna formuła czyszcząca, eliminuje osady, skutecznie: usuwa do 100 % kamienia, zapobiega osadzaniu się brudu
Safety warning:Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu, ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. UFI: FG3K-FUCY-KQ3Y-WT83
brand:Kret
About the brand:kret jedyny, oryginalny
Storage:Najlepiej zużyć przed: data ważności i numer serii na opakowaniu.
Preparation and use:Sposób użycia: Nanieść żel na czyszczoną powierzchnię. Po 15 minutach umyć szczotką, następnie spłukać wodą. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów (emalia, marmur, kamień itp.). Nie mieszać z innymi produktami. Umyć ręce po użyciu.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Return address:
Domestos Доместос Ноль Domestos Доместос Ноль
известняк 750 ml
16,77zł/l

price: 12,58 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-11-30
Sodasan Экологически Sodasan Экологически
био чистый гель чистые туалеты 750 ml
26,31zł/l

price: 19,73 zł

PLN
1
1
Almawin Туалетный Almawin Туалетный
Cillit Cillit Bang Hygiene and Cillit Cillit Bang Hygiene and
Средство для чистки и дезинфекции унитаза. Shine убивает 99,9% бактерий. 750 ml
17,59zł/l

price: 13,19 zł

PLN
1
2
Kret Kret Biel Higiena Active Kret Kret Biel Higiena Active
Fresh 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
Kret Kret Biel Higiena Classic Kret Kret Biel Higiena Classic
Fresh Żel 750 g
9,48zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
5
Kret Kret Antykamień Power Żel Kret Kret Antykamień Power Żel
750 g
10,65zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
6
Ecover Płyn do czyszczenia toalet Ecover Płyn do czyszczenia toalet
750 ml
15,99zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Kret Мол очистки Kret Мол очистки
гель трубы 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-30
Kret Kret Активный Kret Kret Активный
Kret Моль Гранулы Kret Моль Гранулы
для очистки труб 800 g
23,74zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
2
Kret Гранулы Mole для Kret Гранулы Mole для
очистки труб 280 g
36,71zł/kg

price: 10,28 zł

PLN
1
16
Kret Кротовые Kret Кротовые
труб гранулы для разблокировки 560 g
24,29zł/kg

price: 13,60 zł

PLN
1
3
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5