La Bio Idea Тортилья с спельтой Piadina BIO

la BIO IDEA

4 placki w opakowaniu. Tortille mogą być wypełnione prawie wszystkim: różnymi rodzajami mięs, RYB, ryżem, fasolą, sałatkami, tofu, lodami.

La Bio Idea Тортилья с спельтой Piadina BIOLa Bio Idea Тортилья с спельтой Piadina BIO
BIO
masa netto

masa netto

260 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-22

pojemność

cena za kilogram

64,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976016285

8718976016285

price: 16,87 zł

16.87 PLN 2026-11-22 NewCondition

mąka z PSZENICY ORKISZ* (60 %), woda, olej słonecznikowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1343 kJ / 319 kcal
Tłuszcz: 11,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,0 g
Węglowodany: 48,0 g
w tym cukry: 0,5 g
Błonnik: 0,0 g
Białko: 7,9 g
Sól: 2,0 g


4 placki w opakowaniu. Tortille mogą być wypełnione prawie wszystkim: różnymi rodzajami mięs, RYB, ryżem, fasolą, sałatkami, tofu, lodami.


Cooking guidelines:

Wyjąć tortillę z opakowania i podgrzać na płycie grzejnej lub patelni po obu stronach przez 30 sekund. Dodać farsz według uznania.


Amaizin Обертывания Amaizin Обертывания
Amaizin Tortilla BIO 240 g
53,13zł/kg

price: 12,75 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-14
Amaizin Обертывания Amaizin Обертывания
источник пищевых волокон BIO Amaizin Tortilla с отрубями 240 g
53,08zł/kg

price: 12,74 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-29
Прямоугольная Прямоугольная
итальянском стиле Henglein основа для пиццы в 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-27
Plony zbóż Зерновые Plony zbóż Зерновые
дают пшеничную лепешку 312 g
20,06zł/kg

price: 6,26 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-22
Plony zbóż Plony zbóż
Урожайность зерновых 312 g
20,06zł/kg

price: 6,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-03
la BIO IDEA Смесь la BIO IDEA Смесь
фасоли La Bio Idea в БИО-рассоле 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
la BIO IDEA Масляные la BIO IDEA Масляные
бобы La Bio Idea BIO 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-19
la BIO IDEA Ла Био Идея la BIO IDEA Ла Био Идея
красная фасоль БИО почек 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
кожицы BIO Нарезанные помидоры без 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA Ла Био Идея la BIO IDEA Ла Био Идея
нут БИО 400 g
20,60zł/kg

price: 8,24 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-10-01
la BIO IDEA Помидоры La la BIO IDEA Помидоры La
Bio Idea пелати без кожицы BIO 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Томатное пюре Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-12-31
la BIO IDEA la BIO IDEA
expiry date 2028-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5