Lisner Pastella Яичная паста с лососем

Lisner
52Lisner Pastella Яичная паста с лососем
Lisner Pastella Яичная паста с лососемLisner Pastella Яичная паста с лососем
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

51,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344005455

5900344005455

price: 4,15 zł

4.15 PLN 2026-10-18 NewCondition
Lisner Lisner Pastella Lisner Lisner Pastella
Яичная паста с лососем 80 g
54,50zł/kg

price: 4,36 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-11-01
olej rzepakowy, 35,5 % jaja gotowane, 8 % łosoś wędzony, woda, cukier, aromat, sól, gorczyca mielona, ocet spirytusowy, kurkuma, płatki ziemniaczane, żółtko jaja, regulator kwasowości (kwas mlekowy), cebula granulowana, chrzan tarty, 0,1 % koperek, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), ekstrakt z papryki, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia1811 kJ/ 439 kcal
Tłuszcz43,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,1 g
Węglowodany6,2 g
w tym cukry4,3 g
Białko6,6 g
Sól1,8 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
tylko z najlepszych składników
brand:Lisner
Legally regulated product name:Pasta jajeczna z wędzonym łososiem.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparation and use:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Pot
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Lisner pastella паста и Lisner pastella паста и
    яйца бутерброд с луком 80 g
    54,75zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-09
    Lisner pastella сэндвич Lisner pastella сэндвич
    паста с лососем с луком 80 g
    53,25zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-11-03
    Lisner Лизнер Pastella Lisner Лизнер Pastella
    вялеными помидорами 80 г Средиземноморский Паста с 80 g
    49,88zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-01
    Lisner Яичная паста Lisner Яичная паста
    expiry date 2026-11-01
    Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
    z makreli 80 g
    49,88zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-03
    Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
    z krewetek 80 g
    49,88zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2026-10-30
    Lisner Lisner pasta z pstrąga Lisner Lisner pasta z pstrąga
    wędzonego 80 g
    56,25zł/kg

    price: 4,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-16
    Lisner сельдь в Lisner сельдь в
    сметанном соусе 300 g
    37,53zł/kg

    price: 11,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-11
    Lisner филе сельди в Lisner филе сельди в
    горчичном соусе 300 g
    38,07zł/kg

    price: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-25
    Lisner Филе сельди в Lisner Филе сельди в
    expiry date 2026-11-11
    Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
    маринаде в ароматическом пряном 400 g
    36,53zł/kg

    price: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-27
    Lisner Lisner
    expiry date 2026-10-31
    Lisner сельдь в Lisner сельдь в
    йогуртовым соусом 300 g
    38,20zł/kg

    price: 11,46 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-05
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5