Makarony Polskie
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2028-10-21

pojemność

cena za kilogram

11,96 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903077001046

5903077001046

price: 2,99 zł

2.99 PLN 2028-10-21 NewCondition
mąka pszenna, masa jajowa pasteryzowana (9 %), przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1558 kJ/ 367 kcal
Tłuszcz2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany75 g
w tym cukry2,4 g
Białko12 g
Sól0,02 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
makaron jajeczny wałkowany
brand:Makarony Polskie
Legally regulated product name:Makaron 2-jajeczny kluseczki.
Storage:Przechowywać w suchym, przewiewnym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
expiry date 2031-04-30
Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
brothy Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Любелла Lubella Любелла
Домашнее Яйцо Страна 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
макаронные бусины 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-30
Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
Паста Звезды 250 g
17,00zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-06-30
Lubella Любелла Lubella Любелла
Яичная лапша Рис 250 g
16,76zł/kg

price: 4,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-06-30
Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
17,40zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-30
Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie
Makaron Krajanka 250 g
11,96zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-01-27
Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie Makarony Polskie
Makaron Kluseczki 250 g
18,28zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
7
expiry date 2029-02-09
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5