Гербаполь Малиновый плод и травяной чай

Herbapol Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Гербаполь Малиновый плод и травяной чайГербаполь Малиновый плод и травяной чай
masa netto

masa netto

40 torebek

data przydatności

expiry date:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

0,26 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956006307

5900956006307

price: 10,40 zł

buy 6 szt. for 10.24 zł/szt
10.40 PLN 2028-03-30 NewCondition
owoc maliny (60%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)100 ml
Wartość energetyczna3 kJ / 1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Features:duża paczka, 100% natury z dużych kawałków owoców
brand:Herbapol
About the brand:Herbapol Spróbuj naszych dżemów... Dżem brzoskwiniowy Powidła śliwkowe ... i syropów Malina Syrop owocowy
Legally regulated product name:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Type of packaging:Karton
Producer's address:,,Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin Polska
Return address:
Apotheke Органический Apotheke Органический
фруктов чай для детей 20 мешков 2g 40 g
206,75zł/kg

price: 8,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-30
Bifix Бификс Зимний Bifix Бификс Зимний
растворимый чай 40 g
169,25zł/kg

price: 6,77 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-01-09
Ekoland Ekoland
лимоном гранулированный чай с 300 g
25,47zł/kg

price: 7,64 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-09-30
Ekoland Малина чай Ekoland Малина чай
гранулированный 300 g
28,30zł/kg

price: 8,49 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-11-30
Ekoland Ekoland
Frutti гранулированный чай Tutti 300 g
25,07zł/kg

price: 7,52 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
Чайный Сад Малиновый чай 20 torebek

price: 5,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-05-31
Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
Garden с клюквой 20 szt.

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol
шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Польский чай с ромашкой 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
фруктовый сироп аронии 420 ml
20,40zł/l

price: 8,57 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Herbapol фрукты Herbapol фрукты
цветков липы малиновый сироп кладовая с 420 ml
19,81zł/l

price: 8,32 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-30
Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
смородины фруктовый сироп черной 420 ml
19,83zł/l

price: 8,33 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Herbapol Фрукты Herbapol Фрукты
кладовая вишневый сироп 420 ml
20,02zł/l

price: 8,41 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5