Мелвит Кускус жемчужина

Melvit
Мелвит Кускус жемчужинаМелвит Кускус жемчужина
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-24

pojemność

cena za kilogram

18,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827018370

5906827018370

price: 7,56 zł

7.56 PLN 2028-02-24 NewCondition

Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum)


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1508 kJ / 356 kcal
Tłuszcz 1,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany 72 g
- w tym cukry 0,5 g
Błonnik 3,0 g
Białko 12 g
Sól 0,02 g

Sezam : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Melvit
Legally regulated product name:Kuskus perłowy
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Sałatka z kuskusem perłowym i warzywami Składniki: 180 g kuskusu perłowego (ok. 2/3 szklanki), 1 czerwona cebula, 1-2 ząbki czosnku, 1 brokuł (500 g), 50 g suszonych pomidorów, 100 g sera feta, garść natki pietruszki, 1/2 cytryny, sól, pieprz, 3-4 łyżki oliwy. Opis przygotowania: Kuskus gotujemy wg przepisu na opakowaniu. Brokuł dzielimy na różyczki i blanszujemy we wrzątku ok. 5 minut. Cebulę drobno siekamy i razem z przeciśniętym przez praskę czosnkiem podsmażamy na oliwie. Gdy cebula się zeszkli dodajemy podzielony na małe części brokuł i posiekane suszone pomidory. Wszystko razem mieszamy, następnie doprawiamy solą i pieprzem. Dodajemy kuskus i wciskamy sok z 1/2 cytryny. Mieszamy wszystko dokładnie. Na sam koniec dodajemy połowę posiekanej natki pietruszki i pokrojoną w kostkę fetę (zostawiając troszkę do posypania na wierzch). Mieszamy wszystkie składniki. Smacznego!
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki Poland
Return address:
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
цельнозерновой кускус 400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-27
Cenos ячмень Mazurska Cenos ячмень Mazurska
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos Ченос, крупа Cenos Ченос, крупа
ячменная Вейская 4x100г 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
Cenos 4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Cenos крупы корпусом Cenos крупы корпусом
ячмень Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
Сонко Кантри 4х100г 400 g
14,58zł/kg

price: 5,83 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-01
Kupiec Торговая манка Kupiec Торговая манка
400 g
12,78zł/kg

price: 5,11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-03-30
Melvit Melvit Kasza kuskus Melvit Melvit Kasza kuskus
350 g
16,23zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-01-28
Melvit Melvit Kuskus perłowy Melvit Melvit Kuskus perłowy
z warzywami 320 g
24,53zł/kg

price: 7,85 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-01-30
Melvit Melvit Melvit Melvit
картофельной муки 0,5 кг 500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
Гиганты 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Melvit горох , Melvit горох ,
половина 400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
манная 400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-27
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа 4x100g белый 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5