Melvit Pęczak Kujawski

Melvit
51Melvit Pęczak Kujawski
Melvit Pęczak KujawskiMelvit Pęczak Kujawski
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-18

pojemność

cena za kilogram

9,35 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827003000

5906827003000

price: 3,74 zł

3.74 PLN 2027-08-18 NewCondition

Kasza pęczak jęczmienny kujawski.


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1431 kJ / 338 kcal
Tłuszcz 1,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 71 g
- w tym cukry 0,5 g
Błonnik 5 g
Białko 8 g
Sól 0,03 g

Jęczmień : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Melvit
Legally regulated product name:Pęczak kujawski
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Zapiekanka kujawska Składniki: 25 dag pęczaku Melvit, 20 dag boczku wędzonego, 1 cebula, oliwa z oliwek, 10 dag żółtego sera, włoszczyzna, sól i pieprz. Opis przygotowania: Ugotować pęczak na sypko w lekko osolonej wodzie ok. 15 min. Rozdrobnione warzywa udusić w małej ilości oliwy, podlewając odrobiną wody. Boczek pokroić w kostkę i lekko podsmażyć, cebulę posiekać. Składniki wymieszać, doprawić solą i pieprzem, przełożyć do żaroodpornego naczynia wysmarowanego oliwą, posypać utartym serem. Zapiekać około pół godziny. Podawać z surówką z kiszonej kapusty. Smacznego!
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Polska
Producer's address:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cenos ячмень Mazurska Cenos ячмень Mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-30
    Cenos Ченос, крупа Cenos Ченос, крупа
    ячменная Вейская 4x100г 400 g
    8,00zł/kg

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Cenos крупы корпусом Cenos крупы корпусом
    ячмень Kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-30
    Sonko Крупа ячменная Sonko Крупа ячменная
    Сонко Кантри 4х100г 400 g
    14,58zł/kg

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-01
    Szczytno Щитно Премиум Szczytno Щитно Премиум
    Крупа перловая, мелкая 400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-09-26
    Szczytno ячмень Szczytno ячмень
    жемчужина Средний 400 g
    9,38zł/kg

    price: 3,75 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-10-29
    Cenos Cenos Крупа Cenos Cenos Крупа
    перловая 4x100г 400 g
    8,00zł/kg

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-30
    Melvit Melvit kasza pęczak Melvit Melvit kasza pęczak
    kujawski 900 g
    6,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-01-28
    Melvit Ячмень Melvit Ячмень
    сельского Melvit 1 kg

    price: 5,16 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-15
    Melvit Melvit Melvit Melvit
    картофельной муки 0,5 кг 500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2031-07-05
    Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
    Гиганты 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Melvit горох , Melvit горох ,
    половина 400 g
    8,38zł/kg

    price: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
    манная 400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-27
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа 4x100g белый 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5