Myeri All-Care Aloe Vera жидкость для мытья посуды

Mayeri
51Myeri All-Care Aloe Vera жидкость для мытья посуды
Myeri All-Care Aloe Vera жидкость для мытья посудыMyeri All-Care Aloe Vera жидкость для мытья посуды
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

14,88 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

6430034672197

6430034672197

price: 7,44 zł

7.44 PLN NewCondition

5-15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, fenoksyetanol, perfumy, barwniki.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sodasan Органический Sodasan Органический
    лосьон для чистки 500 ml
    33,18zł/l

    price: 16,59 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan оранжевый Sodasan оранжевый
    - интенсивно концентрированный био чистящей жидкости 500 ml
    43,00zł/l

    price: 21,50 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan экологически Sodasan экологически
    жидкость поверхности био чистые стеклянные моющая 500 ml
    41,34zł/l

    price: 20,67 zł

    PLN
    1
    1
    Kamix друг кухня Kamix друг кухня
    Чистильщик активная пена 500 ml
    26,42zł/l

    price: 13,21 zł

    PLN
    1
    2
    Tytan Супер Tytan Супер
    жидкости универсальный чистящей 500 g
    22,88zł/kg

    price: 11,44 zł

    PLN
    1
    3
    Kamix Kamix жидкий Kamix Kamix жидкий
    барбекю piekarników.Przypalenia и копоти спрей для чистки каминов и 500 ml
    39,52zł/l

    price: 19,76 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix Błysk и Świeżość Kamix Kamix Błysk и Świeżość
    поверхностей для глянцевых 500 ml
    26,42zł/l

    price: 13,21 zł

    PLN
    1
    4
    Zielko Zielko жидкость Zielko Zielko жидкость
    для ванной с дыней 500 ml
    31,98zł/l

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-06-30
    Mayeri Mayeri Sensitive Mayeri Mayeri Sensitive
    салфетки универсальные чистящие 28 szt.

    price: 5,38 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Sensitive Mayeri Mayeri Sensitive
    стеклоочиститель 500 ml
    20,90zł/l

    price: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    Mayeri Средство для Mayeri Средство для
    Cleaner чистки кухни Mayeri Citrus Kitchen 750 ml
    15,72zł/l

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
    uniwersalny 1.5 litra
    13,59zł/l

    price: 20,38 zł

    PLN
    1
    1
    Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
    odzieży 1 litr

    price: 20,90 zł

    PLN
    1
    1
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5