Мы специализируемся на Winiary томатный суп 50 г

Winiary
54Мы специализируемся на Winiary томатный суп 50 г
Zupa pomidorowa to znane i uwielbiane przez Polaków danie, kolejny klasyk tradycyjnej polskiej kuchni. Doceniamy ją za bogaty smak dojrzałych, soczystych pomidorów oraz składników, które znamy i używamy na co dzień: czosnku, cebuli, pora i natki pietruszki. WINIARY pomidorowa ma to wszystko, a ponadto przygotujesz ją zaledwie w kilka minut. Pomidorówka świetnie smakuje z makaronem lub ryżem oraz łyżką śmietanki, te smaki na pewno pamiętasz z dzieciństwa. Możesz ją także urozmaicić według swoich upodobań, np. oryginalnymi dodatkami: suszonymi pomidorami, mozzarellą czy listkami bazylii. WINIARY Zupa pomidorowa to: • Pyszny smak pomidorów i aromatycznych przypraw. • Idealne rozwiązanie na szybki, rodzinny obiad. • Rozgrzewający posiłek, który przygotujesz w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. Zupa pomidorowa WINIARY w opakowaniu 50 g to aż trzy porcje pysznej zupy!
Мы специализируемся на Winiary томатный суп 50 гМы специализируемся на Winiary томатный суп 50 г
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

69,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613033000607

7613033000607

price: 3,46 zł

3.46 PLN 2027-05-30 NewCondition
suszone warzywa 35,0 % (pomidor 32,7 %, por*, cebula*, czosnek*), mąka pszenna*, cukier*, sól, skrobia kukurydziana*, ekstrakt drożdży, tłuszcz drobiowy*, aromaty (z selerem), liść pietruszki*, przyprawy*, kwas (kwas cytrynowy), *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna93 kJ
Wartość energetyczna22 kcal
Tłuszcz0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry1,8 g
Błonnik0,4 g
Białko0,7 g
Sól0,66 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Zupa pomidorowa to znane i uwielbiane przez Polaków danie, kolejny klasyk tradycyjnej polskiej kuchni. Doceniamy ją za bogaty smak dojrzałych, soczystych pomidorów oraz składników, które znamy i używamy na co dzień: czosnku, cebuli, pora i natki pietruszki. WINIARY pomidorowa ma to wszystko, a ponadto przygotujesz ją zaledwie w kilka minut. Pomidorówka świetnie smakuje z makaronem lub ryżem oraz łyżką śmietanki, te smaki na pewno pamiętasz z dzieciństwa. Możesz ją także urozmaicić według swoich upodobań, np. oryginalnymi dodatkami: suszonymi pomidorami, mozzarellą czy listkami bazylii. WINIARY Zupa pomidorowa to: • Pyszny smak pomidorów i aromatycznych przypraw. • Idealne rozwiązanie na szybki, rodzinny obiad. • Rozgrzewający posiłek, który przygotujesz w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. Zupa pomidorowa WINIARY w opakowaniu 50 g to aż trzy porcje pysznej zupy!
Features:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Zupa pomidorowa.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzenia: 5 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Cykoria Цикорий суп из Cykoria Цикорий суп из
    expiry date 2027-12-30
    Cykoria Цикорий суп из Cykoria Цикорий суп из
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Zupa porowa Cykoria Cykoria Zupa porowa
    expiry date 2027-06-30
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    красного борща кружка порошкового 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
    с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-05-30
    Winiary приправы для Winiary приправы для
    супов . 210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary лимонного Winiary лимонного
    желе 71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary майонез Winiary майонез
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5