Pol-Mak
51
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-25

pojemność

cena za kilogram

28,92 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310962757

5908310962757

price: 7,23 zł

7.23 PLN 2028-03-25 NewCondition

Mąka z pszenicy durum (67,5%), mąka łubinowa (20%), błonnik owsiany (7,5%), gluten witalny (5%)


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2031-04-30
    Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
    brothy Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Домашнее Яйцо Страна 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    макаронные бусины 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
    Паста Звезды 250 g
    17,00zł/kg

    price: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Яичная лапша Рис 250 g
    16,76zł/kg

    price: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-30
    Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
    100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
    17,40zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-30
    Pol-Mak Полмак Паста Pol-Mak Полмак Паста
    нарезанными 4 яйца ломтиками, неравномерно 250 g
    24,64zł/kg

    price: 6,16 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-08-17
    Pol-Mak Макароны Pol-Mak Макароны
    нарезанные макароны на бульоне Пол-Мак Неравномерно 250 g
    13,04zł/kg

    price: 3,26 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-01-21
    Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy
    Kluski 250 g
    13,04zł/kg

    price: 3,26 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2029-04-09
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5