Риф Бисмарк маринованный

Rafa
55
Fajne , grube płaty śledziowe. Риф Бисмарк маринованный
45
Pyszne, b. ładne śledzie o wyważonym smaku i w beznadziejnym opakowaniu. Tylko geniusz pakującego paczkę uchronił ją od katastrofy całkowitego zamoczenia.Риф Бисмарк маринованный
55
Pyszny
Риф Бисмарк маринованный
55
zajebiste Риф Бисмарк маринованный
411Риф Бисмарк маринованный
Риф Бисмарк маринованныйРиф Бисмарк маринованный
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

26,41 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442707588

5907442707588

price: 21,13 zł

21.13 PLN 2026-10-27 NewCondition

Płasty śledziowe marynowane ze skórką 75%, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, substancje konserwujące: E211 I E202, substancja słodząca: sacharynian sodu.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2024-11-08 18:20:57Fajne , grube płaty śledziowe.
  • 2022-10-06 00:26:38Pyszne, b. ładne śledzie o wyważonym smaku i w beznadziejnym opakowaniu. Tylko geniusz pakującego paczkę uchronił ją od katastrofy całkowitego zamoczenia.
  • Super , 2021-04-14 17:17:45Pyszny
  • pioter , 2021-04-12 20:01:32zajebiste



Rafa Маринованные Rafa Маринованные
ролмопсы Рафа 800 g
20,51zł/kg

price: 16,41 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-27
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

price: 17,22 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-06
Seko Seko Filety z makreli Seko Seko Filety z makreli
800 g
29,09zł/kg

price: 23,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-19
Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
маринаде в ароматическом пряном 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Rafa Сельдь Рафа Rafa Сельдь Рафа
Коречки по-Гижицко 230 g
43,43zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-23
Rafa Rafa
0.182 g
14,94zł/kg

price: 7,26 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-30
Rafa Филе сельди Rafa Филе сельди
запеченный в уксусе 1 kg

price: 21,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-03
Rafa Рафа Сельдь Rafa Рафа Сельдь
рулоны с грибами 200 g
44,45zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-12
Rafa Рафа Мясо Rafa Рафа Мясо
холодного копчения, в вакуумной упаковке атлантического лосося 0.170 g
29,61zł/kg

price: 23,34 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-23
Rafa Makrela wędzona na gorąco Rafa Makrela wędzona na gorąco
0.289 g
19,40zł/kg

price: 22,34 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5