Филе сельди запеченный в уксусе

Rafa
45
pyszne rybki opiekaneФиле сельди запеченный в уксусе
55
pyszne śledzieФиле сельди запеченный в уксусе
55
Super rybka w zalewie octowej. Pyszne Филе сельди запеченный в уксусе
55
5Филе сельди запеченный в уксусе
55
Rewelacja i smakowite wyroby RafyФиле сельди запеченный в уксусе
45
Dla mnie są ok.kwaśne w sam raz.Филе сельди запеченный в уксусе
419Филе сельди запеченный в уксусе
Филе сельди запеченный в уксусеФиле сельди запеченный в уксусе
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2026-11-03

pojemność

cena za kilogram

21,99 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442721393

5907442721393

price: 21,99 zł

21.99 PLN 2026-11-03 NewCondition

Filety śledziowe smażone 60%, cebula marynowana, marchew, panier (mąka pszenna, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, bułka tarta, sól, przyprawy, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw), ocet, sól, cukier, liść laurowy.


Rafa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 19 ocen.

  • Murawska , 2025-09-23 10:18:03pyszne rybki opiekane
  • 2025-08-26 10:30:58pyszne śledzie
  • 2024-11-08 18:21:45Super rybka w zalewie octowej. Pyszne
  • Bogusz , 2024-10-24 20:03:145
  • K.Szamrowicz , 2023-12-08 17:13:58Rewelacja i smakowite wyroby Rafy
  • Danuta , 2023-10-31 14:58:32Dla mnie są ok.kwaśne w sam raz.



Lisner прокат сельдь Lisner прокат сельдь
маринаде в ароматическом пряном 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner Сельский филе Lisner Сельский филе
сельди в масле с луком 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-22
Lisner Лиснер Бисмарк Lisner Лиснер Бисмарк
уксусно-пряном соусе Ломтики сельди в ароматном 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-20
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
копченые в масле 250 g
54,56zł/kg

price: 13,64 zł

PLN
1
36
expiry date 2030-06-09
la BIO IDEA Анчоусы La Bio la BIO IDEA Анчоусы La Bio
первого холодного отжима BIO Idea Anchois в оливковом масле 78 g
309,62zł/kg

price: 24,15 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-17
Rafa Сельдь Рафа Rafa Сельдь Рафа
Коречки по-Гижицко 230 g
43,43zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-23
Rafa Rafa
0.182 g
14,94zł/kg

price: 7,26 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-30
Rafa Рафа Сельдь Rafa Рафа Сельдь
рулоны с грибами 200 g
44,45zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-12
Rafa Риф Бисмарк Rafa Риф Бисмарк
expiry date 2026-10-27
Rafa Рафа Мясо Rafa Рафа Мясо
холодного копчения, в вакуумной упаковке атлантического лосося 0.170 g
29,61zł/kg

price: 23,34 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-23
Rafa Маринованные Rafa Маринованные
ролмопсы Рафа 800 g
20,51zł/kg

price: 16,41 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-27
Rafa Makrela wędzona na gorąco Rafa Makrela wędzona na gorąco
0.289 g
19,40zł/kg

price: 22,34 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5