МК Шпроты копченые в масле

MK
55
smaczne ma bardzo dużo omegi ....... .МК Шпроты копченые в масле
46МК Шпроты копченые в масле
МК Шпроты копченые в маслеМК Шпроты копченые в масле
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2030-06-09

pojemność

cena za kilogram

54,56 zł / kg

kraj

Country of origin

Łotwa

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180227

5902693180227

price: 13,64 zł

buy 12 szt. for 13.44 zł/szt
13.64 PLN 2030-06-09 NewCondition

ryba - szprot wędzony (Sprattus sprattus) 70% (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu: FAO 27IIId), olej rzepakowy 29%, sól


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1466 kJ/355 kcal
Tłuszcz 33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko15 g
Sól0,5 g

Ryba : Zawiera
MK
Legally regulated product name:Szproty wędzone w oleju. Produkt rybny sterylizowany.
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Łotwa
Producer's address:Wyprodukowano dla: KONSHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Korfantego 26 42-202 Częstochowa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2020-08-27 13:30:52smaczne ma bardzo dużo omegi ....... .



MK МК Шпрот MK МК Шпрот
копченый в томатном соусе 250 g
53,40zł/kg

price: 13,35 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-06-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
podwędzany 250 g
43,96zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
19
expiry date
2029-04-30
Łosoś Ustka килька в Łosoś Ustka килька в
томатном соусе 180 g
31,00zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2029-07-30
Pan do Mar тунец в Pan do Mar тунец в
оливковом масле био 120 g
138,08zł/kg

price: 16,57 zł

PLN
1
2
expiry date 2031-12-09
Pan do Mar Pan do Mar
120 g
166,58zł/kg

price: 19,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2032-07-30
Graal килька в Graal килька в
томатном соусе 170 g
41,12zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Pan do Mar Пан-ду-Мар Pan do Mar Пан-ду-Мар
масле сардины в БИО оливковом 120 g
127,58zł/kg

price: 15,31 zł

PLN
1
4
expiry date 2032-07-22
Pan do Mar Pan do Mar Тунец Pan do Mar Pan do Mar Тунец
масле BIO скумбрия в подсолнечном 120 g
130,75zł/kg

price: 15,69 zł

PLN
1
2
expiry date
2031-05-07
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
копченые в масле 160 g
59,44zł/kg

price: 9,51 zł

PLN
1
24
expiry date 2029-02-06
MK МК Шпроты MK МК Шпроты
жареные в томатном соусе 240 g
26,58zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-04-14
MK МК Половинки MK МК Половинки
персиков в светлом сиропе 820 g
9,74zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-12-31
MK МК Ломтики MK МК Ломтики
ананаса в легком сиропе 565 g
12,71zł/kg

price: 7,18 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5